13 Eylül Fox tv Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim kazanan hangi yarışmacı oldu

Fox TV'nin hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha sona erdi. 13 Eylül cuma günü 20. bölümüyle ekranlara gelen Temizlik Benim İşim 13 Eylül kim kazandı? Büyük ödülü kim aldı? her yerde aranıyor. İşte detaylar...

13 Eylül Fox tv Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim kazanan hangi yarışmacı oldu
Yayın Tarihi: 13.09.2019 14:44:00

Sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin yaptığı Temizlik Benim İşim'de 4. haftada sona gelindi. Çamaşır suyu kokan bir haftanın daha bittiği yarışmada tansiyonu yüksek bir final günü yaşandı. 13 eylül cuma günü Esra Hanım'ın temizlik yaptığı programda puanlar verilirken gergin anlar yaşandı. Hal böyle olunca Temizlik Benim İşim son hafta kazanan kim oldu? ​Temizlik Benim İşim 20. bölümde büyük ödülü hangi yarışmacı aldı? çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.

Her hafta 5 yarışmacının kan ter içinde temizlik yaptığı programda, yarışmacılar hiç bilmediği pis evlere gidiyor ve her gün bir kişi kendisine çıkan evin salonunu, banyosunu ve mutfağını 4 saat içinde temizliyor. Ardından her gün birbirlerine puan veren yarışmacılar Kadir'den de puan alıyor. Haftanın finali gelip çattığında ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 Bin TL'lik büyük ödülün sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim 4. haftada Gülşah Bak, Öykü Yılmaz, Abdülkadir Fison, Aysel Sancak ve Esra Seniye Çolak yarıştı. Final gününde temizlik yapan Esra Hanım 27 yaşında evli ve 2 çocuk annesi. Evinde günde 5 kez süpürge yapacak kadar takıntılı olan Esra Seniye Çolak kendi gününde süre konusunda baya bir zorlandı. 


TEMİZLİK BENİM İŞİM BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM ALDI? 

Günü geçen ve hak ettiği puanları alamadığını düşünen yarışmacılar, ilerleyen günlerde bunun intikamını rakiplerinden düşük puanlarla alıyor. E yarışmada tartışma yaratan durum da bu oluyor. Gün sonunda rakiplerinin temizliğini eleştiren yarışmacılar final gününde oldukça acımasız davrandılar. 

Temizlik Benim İşim son haftada Esra 15 puanla sonuncu, Abdülkadir ve Gülşah 16 puan alarak 3. oldu. 17 puanla Aysel 2. olurken, 18 puan alan Öykü 10 Bin TL'nin sahibi oldu.

Böylece 13 Eylül Temizlik Benim İşim birincisi Öykü Yılmaz oldu. 
HABERİ PAYLAŞ