16 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları Uzman Aastrolog Yorumları(Günün Yorumu)

16 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Ünlü Uzman Astrolog yorumları ve en dikkat çeken yorumlar 19 Ekim Çarşamba Burç Yorumları

16 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları Uzman Aastrolog Yorumları(Günün Yorumu)
Yayın Tarihi: 15.10.2019 19:31:00

16 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları Uzman Aastrolog Yorumları(Günün Yorumu) 16 Ekim 2019 Günlük Burçların en detaylı yorumları Hangi yorumlar büyük beğeni gördü.

Astrogündem: Venüs-Plüton iletişimi ana muhalefet partisini ve yönetim kadrosunu işaret ederken hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını mikrodan makroya dönüşümden geçtiğimizi vurguluyor. Günler bilmeye değil anlamaya akıyor. İtalya'nın sokakları karışabileceği gibi aynı zamanda Amazon ormanları gündeme gelebilir. Kanatı sıkıştıran cüce gezegen Plüton, boyundan büyük bir enerjiyi açığa çıkarmaya çalışıyor.

KOÇ: Bugün insanlarla daha çok empati kurman gerekecek. Özellikle ailede senden yaşça küçük bireylerin duygularını anlaman oldukça önemli. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinin bazı konulardaki inatçı tutumunu kırman zor olabilir.

BOĞA: Ay, toprak burcunda hareket ediyor. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle geçmiş konular yeniden gündeme gelebilir. Gün sana beklentilerini gerçekleştirme fırsatı sunarken sende bunları verimli bir şekilde şekillendirdiğin günlerden geçiyorsun.

İKİZLER: Çocukları olan bir İkizler burcuysan, kişisel gelişimlerini destekleyecek kurslar hakkında araştırma yapabilirsin. Eğer geçmişte bir hırsızlık olayı yaşadıysan ya da bir eşyan kaybolduysa benzer bir olayın arkadaşının başına geldiğini duyabilirsin.

YENGEÇ: Üstüne düşüneceğin konular artarken, ara sıra zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsin bile! İlişkisinde uzun zamandır problemler yaşayan bir Yengeç burcuysan, tüm sorunları masaya yatırmak isteyebilirsin. Yaşam alanınla ilgili yapacağın değişiklikler sana iyi gelecektir.


ASLAN: Evli bir Aslan burcuysan, eşinden gelecek haber ayaklarını yerden kesecek. Akşamüzeri yeni dostluklar kazanacağın davetlere katılabilirsin. Etrafındaki insanların beklenmedik itirafları seni şaşkınlıklara sürüklerken, hassas noktaların belirginleşmeye başlayabilir.

BAŞAK: Ay, toprak burcunda hareket ediyor. Bugün aile içinde bir süredir sorun yaşadığın bir kadın yakının ile karşı karşıya kalabilirsin. Fevri çıkışlar yapmak yerine karşı tarafın davranışlarının ardındaki duygusal boyutu düşünmek sana çok şey kazandıracak.
TERAZİ: Gün içerisinde etrafındaki insanlar hatta kendin de ayaküstü muhabbetlerden ziyade önemli ve geleceğe yönelik planlara dair konuşmalara dâhil olabilirsin. Kendinle ve hedeflerinle ilgili kendine daha sert motivasyonlarda bulunabilirsin.

AKREP: Bugün yaptığın hataları ve tercihlerini sorgulamak isteyebilirsin. Geçmişte kaldığına inandığın bir ilişkinle ilgili haberler alabilir, iletişim kurmak isteyebilirsin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, hayatına giren yeni heyecanları artık elinin tersiyle itmekten vazgeçmelisin.

YAY: Fikirlerini keskin bir şekilde ifade ederken, mağlubiyetini ya da mağduriyetini bir sonuca taşıyacaksın. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgilinin hiç bilmediğin bir özelliğine tanıklık edebilirsin. Hayatında olmayı hak edenlerle yoluna devam etmek üzerindeki yükleri kaldıracak.

OĞLAK: Ay, toprak burcunda hareket ediyor. Öğleden sonra kendini hiç olmadığın kadar duygusal hissedebilirsin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşlarının akşamki davetini reddetmeden önce bir kez daha düşünmeye ne dersin?

KOVA: Özellikle son zamanlarda sevgilini hayatının merkezine almış olabilirsin. Acilen bu günlerde yeni hedefler belirlemeli ve bununla ilgili gözlemler yapmalısın. Bu sayede hayatındaki kişiyi odak noktandan da çıkartmış olursun. Bu kadar ona ihtiyaç duymak sence normal mi?

BALIK: Sorunları ertelemek yerine zamanında çözmeye çalışmak yerinde olacak. Evde otorite figürlerle tartışmaktan kaçındığın konuların patlak verdiğine tanıklık edebilirsin. Uzlaşmacı tavrını korumanı tavsiye edeceğim.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR