5 Mayıs Hava durumu? Hafta Sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir

5 Mayıs Hava Durumu nasıl? 5 Mayıs Pazar Hava Durumu. Ankara Hava Durumu, İstanbul hAva Durumu ve İzmir Hava Durumu tatilcileri merak ettiriyor. İşte 5 Mayıs hava durumu.

5 Mayıs Hava durumu? Hafta Sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir
Yayın Tarihi: 4.05.2019 15:39:00

Meteoroloji 5 Mayıs pazr ve hafta sonu hava durumunu açıkladı! Meteoroloji 5 mayıs İstanbul Ankara İzmir hava durumu ne olacak? Meteoroloji hava tahminleri. Hafta sonu İstanbullular Piknik yapabilecek mi İstanbul'da hafta sonu güneşli mi yağmurlu mu? İstanbul Ankara İzmir ve yurdun genelinde hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Sizler için araştırdık...

Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonunu dışarıda güneşli havada geçirmek isteyen piknikçiler ve diğer vatandaşlar 5 Mayıs Hava durumu araştırmaya başladı. 4-5 Mayıs hafta sonu günlerinde hava durumu İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere yurdun birçok ilinde nasıl olacak? Meteorolojinin hava durumu tahminlerine göre il il sıcaklıklar kaç derece olacak, yağışlı mı güneşli mi? Soruları araştırılıyor.

ANKARA İSTANBUL İZMİR HAFTA SONU HAVA DURUMU

Ankara da hafta sonu Cumartesi günü gece 6, gündüz 21 derece parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. 5 Mayıs Pazar günü gece 12, gündüz 23 derece ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. İstanbul da hafta sonu 5 Mayıs pazar günü 12-23 derece ve parçalı bulutlu bir hava, 5 Mayıs Pazar günü ise 13-23 derece Gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Piknikçiler İstanbul ve Ankara'da pazar günü yağışlı havaya karşı tedbirli olmalılar! 

İzmir'de ise pazar günü çok bulutlu Pazar günü ise sağanak yağışlı kapalı bir hava var. İzmir de de vatandaşlar bu hafta sonu piknik keyfi yaşayamayacak. Yurdun genel kesiminde bu hafta sonu yağışların etkili olması bekleniyor.HABERİ PAYLAŞ