6 Şubat Çarşamba Reytingleri? Vurgun mu Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu

6 Şubat çarşamba reytingleri merak ediliyor. 6 Şubat 2019 çarşamba günü reyting sonuçlarında kim ne kadar izlendi? Özellikle Vurgun 6 Şubat reytingleri nasıl?

6 Şubat Çarşamba Reytingleri? Vurgun mu Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu
Yayın Tarihi: 6.02.2019 00:35:00

6 Şubat 2019 çarşamba günü reytingleri merak ediliyor. Fox TV'de Vurgun dizisinin yeni başladığı 6 Şubat çarşamba gününde reyting yarışı oldukça zorlu geçiyor. Hal böyle olunca Vurgun dizisinin reyitngleri merakla bekleniyor. Peki çarşamba akşamı en çok hangi diziler ve programlar izlendi?

6 Şubat 2019 çarşamba reyting sonuçları

Total Grubunda Diriliş Ertuğrul 14,95 reytingle 1. sırada, Sen Anlat Karadeniz 10,15 reytingle 2. srada, Vurgun ise 4,35 reytingle 10. sırada yer aldı.

AB Grubunda ise Diriliş Ertuğrul yine zirvede yer aldı. Yeni dizi Vurgun 5. sırada yer alırken, Sen Anlat Karadeniz 6. sırada yer aldı.

6 Şubat 2019 çarşamba reyting sonuçları merak ediliyor. Özellikle Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul'un kıyasıya mücadele ettiği çarşamba akşamı reytingleri oldukça merak ediliyor. Bu hafta çarşamba yarışına yeni başlayan Vurgun dizisi de katıldı. Peki 6 Şubat zirvenin sahibi kim oldu? Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu


Vurgun 6 Şubat reytingleri nasıl?

Vurgun dizisi ilk bölümüyle Total grubunda 4,35 reytingle 10. sırada yer alırken, AB grubunda ise 5. sırada yer aldı.

İzleyenler tarafından heyecanla beklenen Vurgun dizisi bu akşam başladı. E haliyle Vurgun 6 Şubat reytingleri merak ediliyor. Vurgun 1. bölüm reytingleri dizinin Çarşamba rekabetinde öne çıkıp çıkmayacağını gösterecek. Oyuncu kadrosuyla da hikayesiyle de iyi tepkiler alan Vurgun dizisinin reytingleri çok merak ediliyor. Vurgun reytingleri sabah saatlerinde Boxer'dan öğrenebileceksiniz.

Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları sabah 10:00'da burada olacak. Sizde sabah tekrardan reyting sonuçları için sitemizi takip edebilirsiniz. 

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR