Adanaspor Altay canlı izle Bein Sports Max 2 Canlı Yayın

Adanaspor Altay izle. Adanaspor Altay canlı izle. Türkiye Spor Toto 1. Lig'de Adanaspor Altay maçını donmadan izle. Bein Sports Max 2 ekranlarında yayınlanacak Adanaspor Altay canlı yayını sizlerle. Adana Altay izle.

Adanaspor Altay canlı izle Bein Sports Max 2 Canlı Yayın
Yayın Tarihi: 10.02.2019 15:34:00

Adanaspor Altay canlı izle. Adanaspor Altay maçını canlı izle. Uzun bir süre sonra çıktıkları Türkiye Spor Toto 1. Lig'de tutunmak isteyen Altay, zorlu Adanaspor deplasmanında kazanmak istiyor. Türkiye Spor Toto 1. Lig'de Adanaspor Altay izle. Adana Altay Canlı izle Bein Sports Max 2 ekranlarında canlı yayınlanacak.

Adanaspor Altay izle Bein Sports Max 2 Canlı Yayın

Spor Toto 1. Lig'de günün zor karşılaşması Adanaspor Altay izle. Adanaspor Altay Bein Sports Max 2 ekranlarında yayınlacak. Günün en zorlu maçlarından biri olan Adanaspor Altay Bein Sports Max 2 ekranlarında yayınlanacak karşılaşmanın canlı yayın bilgileri sizler için araştırdık.

Coşkun Demirbakan yönetimindeki Adanaspor bir maç kazanıp bir maç kaybederek yoluna devam ediyor. Uzun süre sonra 1. Lig'e yükselen Büyük Altay, Sait Karafırtınalar yönetiminde 4 maçtır kaybetmiyor. 1 Galibiyeti bulunan ekip düşme potasından oldukça rahat bir şekilde yoluna devam etmek istiyor. 5 Ocak FAtih Terim Stadyumunda oynanacak karşılaşmayı Erkan Özdamar, Emrah Ünal ve Kemal Mavi yönetecek. 16:00'da oynanacak Adanaspor Altay canlı maç yayını Bein Sports Max 2 ekranlarında olacak. 

Tarihlerinde 56 kez karşı karşıya gelen Adanaspor Altay maçlarında 15 kez Adanaspor, 20 kez Altay kazanmayı bildi. Ancak bu stadyumda oynanan 25 maçta Altay sadece 1 kez kazanırken 1 maçı kaybetti. 

Düşme potasına yakın olan Altay, 20 maçta 22 puan toplayarak 13. sırada yer alıyor. Son 4 maç avantajını sürdürmek isteyen Altay, Afjet Afyonspor ve elazığspor puan kaybettiği haftada kazanarak iyice rahatlamak istiyor. Adanaspor 25 puanla 11. sırada ve düşme ve çıkma arasında bir yerde. Kazanırsa ilk 6 ümitlerini sürdürecek kaybederse düşme riskini biraz daha yaşayacak.

Adanaspor Altay maçı 16:00 itibariyle Bein Sports Max 2 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ