Afili Aşk Kerem ve Ayşe boşanacak mı? Ayşe boşanma protokolünü imzalayacak mı

Kanal D'nin yaz başından bu yana fırtınalar estiren çarşamba dizisi Afili Aşk bu akşam 16. bölümüyle ekranlara gelecek. Her bölümde ayrı bir kriz yaşayan Kerem ve Ayşe'yi bu kez Ceyda fena halde köşeye sıkıştıracak. Peki Afili Aşk Kerem ve Ayşe boşanacak mı? İşte detaylar...

Afili Aşk Kerem ve Ayşe boşanacak mı? Ayşe boşanma protokolünü imzalayacak mı
Yayın Tarihi: 2.10.2019 15:48:00

Yapımını ARC Film'in üstlendiği Afili Aşk bu akşam 16. bölümüyle ekranlara gelecek. Her bölümde aşk, entrika ve heyecanın bir arada yaşandığı dizide Ayşe ve Kerem'in git gide birbirlerinden etkilenmesi izleyenleri mest ediyor. Ancak bu aşk için engeller de bir türlü bitmek bilmiyor. Hatta bunların başında Ceyda geliyor. Sürekli Ayşe üzerinde bir baskı kurmaya çalışan Ceyda yeni bölüm fragmanından anladığımız kadarıyla Ayşe'yi şirket konusunda tehdit ediyor. Bu anlarla endişelenen AyKer fanları ise her yerde Afili Aşk Kerem ve Ayşe boşanacak mı? Ayşe boşanma evraklarını imzalayacak mı? diye aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu derinlemesine araştırdık. AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı Afili Aşk 2 Ekim çarşamba günü yani bugün 16. bölümüyle ekranlarda olacak. Son birkaç haftadır birbirlerine iyice ısınan Ayşe ve Kerem'in yeni engeli tabi ki Ceyda'dan gelecek. Eline geçen her fırsatı kullanmak için çaba sarf eden Ceyda bu kez de şirket evliliğini bahane ederek Ayşe'yi Yiğiter ailesini bitirmekle tehdit edecek. Kerem'i de ailesini de korumak isteyen Ayşe ise Ceyda'nın tehditlerine boyun eğecek mi merak konusu oldu.
AFİLİ AŞK AYŞE VE KEREM BOŞANACAK MI?

Bu konuda henüz bir şey söylemek için erken çünkü Ayşe'nin ne karar vereceğini bilemiyoruz. Fakat dizisinin Ayşe ve Kerem arasındaki aşk için izlendiğini düşünürsek ikili kesinlikle boşanmayacaktır. Yani Ceyda'nın planı bir şekilde bertaraf olacak.

Afili Aşk yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da Kanal D'de...

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR