Afili Aşk Oyuncuları kimler? Afili Aşk konusu nedir

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afilli Aşk, 12 Haziran Çarşamba günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Peki Afilli Aşk dizisi oyuncu kadrosu, oyuncuları kimler? Afilli Aşk dizisinin konusu senaryosu ne?

Afili Aşk Oyuncuları kimler? Afili Aşk konusu nedir
Yayın Tarihi: 12.06.2019 20:00:00

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afilli Aşk oldu. Kısa süre önce teaserları dönen yaz dizisi Afilli Aşk, ilk bölümüyle 12 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak. İzleyici karşısına ilk kez çıkacak Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Dizi severler Afilli Aşk dizisini araştırmaya başladılar. 

Seyircilerin uzun süredir ekranda görmediği ama yakından tanıdığı birçok ünlü isim Afilli Aşk dizisiyle birlikte ekranlara geri dönüyor. Afilli Aşk dizisi oyuncuları kimler? Afilli Aşk dizisi konusu nedir? Bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabileceksiniz...

AFİLLİ AŞK DİZİSİ OYUNCULARI - AFİLLİ AŞK DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kanal D'nin Afilli Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Ozan Dağğez, Asena Tuğal ve Serkan Tütüncü rol alacak. Bu isimleri yakından tanıyalım...

ÇAĞLAR ERTUĞRUL

Dağ ve Dağ 2 filmlerinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, Afilli Aşk dizisinde Kerem Yiğiter rolünü oynayacak. Kerem, 20'li yaşlarını bitirmek üzere olan yakışıklı, zengin, hovarda ve zeki bir tiptir. Her istediği olan ve her şeye sahip olma duygusuyla yetiştirilen Kerem, bir tek babasının güvenini kazanamamaktadır. Her gün çapkınlık peşinde koşan Kerem, üzdüğü kızlardan birinin hayatına kıymaya çalışmasıyla sarsılır ve değişim kararı alır. 

BURCU ÖZBERK 

Güneşin Kızları dizisinden tanıdığımız Burcu Özberk, Afilli Aşk dizisinde Ayşe Özkayalı rolünü oynayacak. Ayşe 20'li yaşlarda, güzel, kusursuz ve mutlu bir kızdır. Herkesin ihanetini görene dek çevresine ışık saçan bir kız olan Ayşe, o günden sonra hayatını tamamen değişmiş şekilde bulur.

ALTAN ERKEKLİ 

Afilli Aşk dizisinde deneyimli oyuncu Altan Erkekli'yi de izleyeceğiz. Altan Erkekli dizide Muhsin Yiğiter rolünde oynayacak. (Çağlar Ertuğrul - Kerem Yiğiter'in babası.) 50'li yaşında iyi kalpli, çalışmayı seven dürüst bir adam olan Muhsin bey, bir moda sitesinin patronudur. Oğlu Kerem'i adam etmenin peşindedir.

AFİLLİ AŞK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kerem Yiğiter, İstanbul'da çapkınlık peşinde koşan zengin, züppe bir gençtir. Ailesinin zamana karşı iflas bayrağını çekecek şirketini alır ve büyütür. Ama hala daha babası Muhsin Bey'in güvenini kazanamamıştır. Ayşe de Kerem'lerin atölyesinde çalışan genç ve güzel bir kızdır. Sevgilisi Berk'in ihanetini öğrenene kadar onunla evlilik hayalleri kurar. 

Olaylar ve hayat Ayşe ile Kerem'i yan yana getirecektir. Ayşe ile Kerem'in maceraları ve türlü olaylarla Afilli Aşk, Kanal D ekranlarında yaz ayları boyunca yaz dizisi olarak yayınlanacak, iyi seyirler dileriz...HABERİ PAYLAŞ