Afili Aşk Rıfat Cihanlı kimdir? Hazım Körmükçü kaç yaşında

Kanal D'nin reyting rekortmeni yaz dizisi Afili Aşk 11 Eylül çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne uzun zamandır adı geçen ancak bir türlü yüzünü göremediğimiz Rıfat Cihanlı ortaya çıkacak. Hal böyle olunca Afili Aşk Rıfat Cihanlı kimdir? Hangi oyuncu gelecek?

Afili Aşk Rıfat Cihanlı kimdir? Hazım Körmükçü kaç yaşında
Yayın Tarihi: 11.09.2019 13:42:00

Kanal D'nin çok sevilen ve her bölümüyle reyting rekorları kıran Afili Aşk dizisi 11 Eylül çarşamba akşamı 13. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümüne uzun süredir adı geçen ve bir türlü yüzünü göremediğimiz Rıfat Cihanlı ortaya çıkacak. Hal böyle olunca Afili Aşk Rıfat Cihanlı kimdir? Hangi oyuncu hayat verecek? çok merak edildi. İşte detaylar...

Afili Aşk dizisinin 13. bölümünde Rıfat Cihanlı'ya başarılı oyuncu Hazım Körmükçü hayat verecek. Peki Hazım Körmükçü kimdir? Kaç yaşında?Dizinin yeni bölümünde Ayşe'ye sarktığı için matematik hocası Muhammer'i döven Kerem, karakolluk olur. Onun bu davranışına çok kızan Muhsin Bey ise oğlunu suçladı. Babasına kırılan Kerem ise evden ayrıldı, Ayşe de onu yalnız bırakmamak için onunla gitti. Öte yandan Modamu'nun yurtdışına açılacağı son günlerde Kerem'in şirketten ayrılmasını fırsat bilen Rıfat Cihanlı ise Kerem'e iş teklif etti. Böylece büyük bir rekabet içinde olan Muhsin ve Rıfat ilk kez dizide karşı karşıya gelecek.

AFİLİ AŞK RIFAT CİHANLI KİMDİR? 


Rıfat Cihanlı Modamu’nun en büyük rakibidir. Önceki bölümlerde Muhsin ile telefonda tartıştığını gördüğümüz Rıfat bey, Kerem'in şirketten ayrıldığını duyunca onu kendi işletmesine transfer etmek isteyecek. Ancak Kerem bu teklifi geri çevirecek ve ailesini yüz üstü bırakmayacaktır. Öte yandan dizide Rıfat Cihanlı karakterini Hazım Körmükçü canladıracak.AFİLİ AŞK HAZIM KÖRMÜKÇÜ KİM? KAÇ YAŞINDA

1965 İstanbul doğumlu olan Hazım Körmükçü, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sanatla ilgilenen bir ailesi olan Körmükçü daha önce;  Cennetin Gözyaşları, Yeter, Kara Kutu, Eyvah Eyvah, Kiraz Mevsimi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam gibi dizilerde rol almıştır.

Son olarak da Afili Aşk dizisine konuk olan Hazım Körmükçü dizide Rıfat Cihanlı olarak karşımıza çıkacak. 
HABERİ PAYLAŞ