Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Kanal D''nin dizisi Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler oalack?

Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 2.10.2019 22:46:00

Kanal D'nin dizisi Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Afilli Aşk 17. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?başrollerini Burcu Özberk: Ayşe Özkayalı 
Çağlar Ertuğrul Taner Rumeli Uğur Uzunel Benian Dönmez Güzide Arslan Serkay Tütüncü
Neşe Baykent Altan Erkekli Zeynep Tuğçe Bayat Ozan Dağgez Asena Tuğa Beril Pozam
Umutcan Ütebay Banu İnan Vural Ceylan Hira Su Yıldız gibi isimlerin paylaştığı Afilli aşk yeni bölümü ile ekrana kilitleyecek.

Yiğiter ailesinde ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Muhsin’in boşanma isteğiyle şok yaşayan Kerem ve Ayşe, bu problemi kendi yöntemleri ile çözmeye girişmek isterken, hiçbir şeyden haberi olmayan Yelda, Muhsin’in kendisini aldattığını düşünür. Kerem ve Ayşe ilk başta buna ihtimal vermezken şüpheler gittikçe artar. Kerem ve Ayşe, gerçeğine peşine düşerler ama bu yolculukta onları beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.

Kerem ve Ayşe, Muhsin’in kararından kendilerini sorumlu tutarken bir yandan da kendi ayrılık kararı konusunda ikileme düşerler. İkili ayrılmaya çalışırken belli etmeseler de gittikçe yakınlaşmaktadır. Ancak Ceyda’nın eline geçen büyük bir koz Ayşe’yi köşeye sıkıştıracaktır. Ayşe şimdi zor bir seçim yapmak zorundadır.


AFİLLİ AŞK GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:

Ceyda, artık şirkettedir ve belli ki daha tehlikeli olacaktır. Bu durum karşısında Kerem şirketin gidişatı adına sessizliğini korurken, Ayşe üst üste yaşanan olaylardan dolayı kendini köşeye sıkışmış gibi hisseder. Muhsin’in olanları hatırlama ihtimalinin yanında bir de Ceyda ile daha fazla başa çıkamayacağını düşünen Ayşe, Kerem ile konuşur. Yol ayrımı için ilk adım atılır. Kerem ve Ayşe anlaşmalı evliliklerini bitirme kararı alırlar.

Öte yandan Ayşe’ye menajerinden gelen büyük iş teklifi hayatını bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Kerem ve Ayşe kimseye duyurmadan ve evlilik oyunu ortaya çıkmadan evliliklerini bitirebilecek midir?

Beklenmedik bir anda Muhsin’den gelen telefonla Kerem ve Ayşe daha da sarsılacaktır!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR