Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Kanal D'nin dizisi Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 9.10.2019 22:55:00

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde Ayşe ile Kerem Boşanacakmı?Ayşe ile Kerem herşeye rağmen aşklarına sahip çıkıcaklarmı?Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı ve yeni bölümde neler yaşanacak?

Ayşe’nin imzaladığı boşanma belgelerini masasında gören Kerem büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlar. Kerem’in bu ruh hali Ayşe’yi de etkiler. Her ikisi de bu karışıklığı gidermek için birbirlerinden habersiz karşılıklı aşk testi yaparlar. Bu testin sonucu ne olacaktır?

Muhsin’in evi terk etmesi ise Kerem ve Ayşe’yi yeni bir maceranın içine sürükler. Muhsin’i eve döndürme operasyonu için kolları sıvarlar. Yelda ve Muhsin için romantik bir gece hazırlayan Ayşe ve Kerem, hazırladıkları ortamda mahsur kalırlar. Baş başa geçirmek zorunda kalacakları bu gece geçmişle ilgili şok edici bir sırrı açığa çıkaracaktır.


AFİLLİ AŞK GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:

Yiğiter ailesinde ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Muhsin’in boşanma isteğiyle şok yaşayan Kerem ve Ayşe, bu problemi kendi yöntemleri ile çözmeye girişmek isterken, hiçbir şeyden haberi olmayan Yelda, Muhsin’in kendisini aldattığını düşünür. Kerem ve Ayşe ilk başta buna ihtimal vermezken şüpheler gittikçe artar. Kerem ve Ayşe, gerçeğine peşine düşerler ama bu yolculukta onları beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.


Kerem ve Ayşe, Muhsin’in kararından kendilerini sorumlu tutarken bir yandan da kendi ayrılık kararı konusunda ikileme düşerler. İkili ayrılmaya çalışırken belli etmeseler de gittikçe yakınlaşmaktadır. Ancak Ceyda’nın eline geçen büyük bir koz Ayşe’yi köşeye sıkıştıracaktır. Ayşe şimdi zor bir seçim yapmak zorundadır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR