Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Gündem

7 Aralık 2020 Pazartesi 14:04:27

Alev Alev Dizisinden İzleyicisini Üzen Haber! Alev Alev Final Yapıyor

Show TV ekranlarının yeni dizisi Alev Alev’den kötü haber geldi! Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan’ın başrollerinde yer aldığı Alev Alev dizisinin beklenen reyting sonuçlarına ulaşamadığı için final yapacağı öğrenildi. Kısa sürede ilgi çeken Alev Alev dizisi ne zaman bitecek? Alev Alev dizisinin konusu ne, dizi hangi bölümde final yapacak? Gibi sorular da yanıt aramaya başladı. Alev Alev dizisinden izleyicisini üzen final kararına dair tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev kısa sürede yıldızı parlayıp sönen diziler arasına girdi. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan’ın başrollerinde yer aldığı Alev Alev dizisi, düşük reyting sonuçlarına daha fazla direnemedi ve final kararı aldı! Kadın haklarıyla ilgili önemli mesajlar veren Alev Alev dizisinin final kararı alması izleyicisini oldukça üzerken Show TV’nin Alev Alev dizisi yerine yeni bir projeyi hayata geçirme kararı aldığı öğrenildi. Peki Alev Alev dizisi ne zaman final yapacak? Alev Alev dizisi hangi bölümle sona erecek? Bu soruların yanıtları Alev Alev dizisi izleyicileri tarafından sıklıkla araştırılıyor.

Özünde kadın haklarını anlatma ve Dram hikayelerle gerçek hayattan kesitler sunma amacı taşıyan Alev ALev dizisi ne yazıkki izleyicide beklenen karşılığı bulamadı ve reytinglerde kötü sonuçlara direnemeyerek final yapma kararı aldı! Beklenen ilgiyi görmeyen Alev Alev dizisinin final tarihi de belli oldu!

ALEV ALEV DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Alev Alev dizisi ne zaman final yapacak, hangi bölüm final bölümü olacak? Soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. Alev Alev dizisinin ilerleyen haftalarda kısa bir süre içinde final yapması beklenirken, senaryonun bir sonuca bağlanması için en az 1-2 haftalık süreç gerekiyor. Ancak diğer taraftan dizi için özel bir final bölümü olup olmayacağı veya bir anda yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı da şuan için net değil.

REYTİNGLERDE ÇAKILDI FİNAL KARARI ALINDI

4. bölümüyle izleyiciyi ekran başına toplayan Alev Alev dizisi, son reyting sonuçlarında TOTAL’de 6. sırada yer alırken AB’de de 5. oldu. 4. Bölüme ulaşmasına karşın halen istenilen reyting seviyelerine çıkamayan Alev Alev dizisi Show Tv tarafından üstü çizildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı