Aleyna Tilki Bostancı Konserinde Selda Bağcanla düeti büyüledi

Aleyna Tilki merkala beklenen Bostancı Konserinde Selda Bağcan sürprizi. Aleyna tilki hem kendi sesiyle hem Selda Bağcan'ın sesiyle Gesi Bağları seslendirdi. Aleyna Tilki adeta bostancı konserinde büyüledi.

Aleyna Tilki Bostancı Konserinde Selda Bağcanla düeti büyüledi
Yayın Tarihi: 2.02.2019 23:37:00

Aleyna tilki ve Selda Bağcan Gesi Bağları rekorlar kıracak. Aleyna tilki Bostancı konserinde sahneyi salladı. Ancak tek başına değil. Türkiye'nin en güçlü seslerinden biri olan Selda Bağcan'la beraber sahneye çıkan Tilki, sahnede unutulmaz anlar yaşattı. Selda Bağcan ve Aleyna tilki söylediği şarkılar sosyal medyayı salladı.

Aleyna Tilki İstanbul konserinde Selda Bağcan'la muhteşem şarkılar söylediler. Türkiye'nin en güzel seslerinin buluştuğu gece unutulmaz anlar yaşattı. Aleyna tilki dansları ve showlarıyla muhteşem hazırlandığı gecede Selda Bağcan'la beraber unutulmaz anları sosyal medyada kısa sürede rekorlar kırdı.

Aleyna tilki ve Selda Bağcan o görüntüleri

Geceye birbirinden özel kostümleri, danslarıyla hazırlanan Aleyna tilki, ben bu ülkenin kadın popstarım dedirtti. Gerçekten muhteşem anların yaşandığı gecede Aleyna tilki, hayranlarına Dünyam diyerek seslendi. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ