Ali Ağaoğlu Lüks otomobillerini satıyor! Müteahhit Ali Ağaoğlu Battı mı iflas mı etti?

Türkiye'nin en zengin iş adamları arasında yer alan Ali Ağaoğlu lüks otomobil koleksiyonundan eşsiz arabalarını satışa çıkardı! Ali Ağaoğlu'nun otomobillerini satışa çıkarmasının ardından Ali Ağaoğlu battı mı iflas mı etti? Bu soruların yanıtı araştırılmaya başlandı.

Ali Ağaoğlu Lüks otomobillerini satıyor! Müteahhit Ali Ağaoğlu Battı mı iflas mı etti?
Yayın Tarihi: 21.08.2019 13:03:00

Türkiye'nin tanınan iş insanı ve zenginlerinden Ali Ağaoğlu, lüks otomobillerini satışa sundu! Daha önce bir çok mecrada ve televizyonda haber bültenlerinde boy boy gösterdiği "Lüks araba" koleksiyonunu satışa çıkaran Ali Ağaoğlu, zor günler mi geçiriyor? Ali Ağaoğlu lüks otomobillerini satışa çıkardığı ortaya çıktı. 

İnşaat sektöründe ve daha birçok sektörde iş yapan ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu, bu kez "lüks otomobillerini satışa sunmasıyla haber oldu. Son dönemde Türkiye'de yaşanan "mali" dengesizlikler Ali Ağaoğlu'nu da mı vurdu? Fırlayan dolar kurunun ardından son dönemde mali sıkıntılar yaşadığı iddia edilen Ali Ağaoğlu, fiyatları 300 bin Türk lirası ile 3,7 milyon TL arasında değişen lüks otomobillerini bir bir satıyor. 

Ali Ağaoğlu'nun Lüks Arabaları Haberlere Çıkmıştı 
Ali Ağaoğlu'nun Otomobilleri Galeri Vasıtasıyla Satışta

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu, lüks otomobillerinin satışı için İstanbul Anadolu yakasında bir oto galeriyi yetkilendirdi. İnşaat sektöründeki kriz, ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu'nu da vurdu. Ali Ağaoğlu, sektörün genelinde yaşanan "mali sıkıntıdan" muzdarip. Ali Ağaoğlu, lüks otomobillerini satarak düze çıkmak istiyor.

Ali Ağaoğlu Hangi Otomobillerini Satıyor? Fiyatları Ne kadar?

2013 model Rolls Royce Fantom – 3 milyon 700 bin lira

2012 model Bentley Flysuper – 1 milyon lira

1975 model Rolls Royce – 300 bin lira

2012 model Bentley Mulsana – 1 milyon 200 bin lira

2016 model Rolls Royce Wraith Cabrio – 3 milyon lira

Ali Ağaoğlu'nun lüks galerisinde satışa sunduğu araçlar kadar araç olduğu tahmin ediliyor. Ali Ağaoğlu lüks otomobil tutkunu olduğunu her fırsatta dile getiriyordu.


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR