Amazon Türkiye Açıldı. iPhoneX'in Fiyatları, Ucuzluğu ve İndirimi Dikkat Çekti

Amazon Türkiye www.amazon.com.tr adresiyle açıldı. Siteye girenler uzun bir mesajla karşılaşıyor. Özellikle iPhoneX fiyatlarının uygun olması dikkat çekici.

Amazon Türkiye Açıldı. iPhoneX'in Fiyatları, Ucuzluğu ve İndirimi Dikkat Çekti
Yayın Tarihi: 19.09.2018 16:33:00

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden Amazon bugünden itibaren resmen Türkiye pazarına girdi. Amazon.com.tr adresine girenler uzunca bir mesajla karşılaşıyor ve alışveriş yapabiliyor.

Dünyanın en zengin ismi Jeff Bezos'un e-ticaret devi Amazon'un Türkiye'ye geleceği bir süredir konuşuluyordu. Yaz aylarında başlamayı planladığı Türkiye operasyonlarını bir süre bekleten Amazon, diğer yandan da İstanbul'dan eleman arayışına girmiş ve satış ve pazarlama pozisyonları kapsamında iş ilanlarını yayınlamıştı. 

Bu sabah ise amazon.com.tr'ye girenler siteye erişim sağlayabildiği gibi Amazon'un Türkiye'ye özel mesajını görüyor. Mesajda kısaca şu satırlara yer veriliyor: 

"Amazon.com'un kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye'deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün Türkiye'deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr'nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz."

iPhone ve Apple Ürünleri Dikkat Çekici Fiyatlarda!

Türkiye'deki birçok kullanıcı amazon.com.tr'nin açılmasıyla birlikte Apple ve iPhone ürünlerinin fiyatlarını kontrol etmeye başladı. Dolar'ın yükselmesi ve ABD ürünlerine getirilen ek yaptırımlarla ülkemizle hızla fiyatları yükselen iPhone'lar için amazon.com.tr'de çeşitli indirimler yapıldı. Çok sayıda Türk ziyaretçi iPhone sipariş verdi.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X