Ankara Güvenpark'ta Bir Kişi Kendini Yaktı! Son Dakika Güvenpark'ta Olay

Ankara'nın göbeğinde, bir vatandaş kendini yapmaya kalktı! 11 Eylül Çarşamba günü Ankara Güvenpark'ta bir vatandaş belirsiz bir nedenle benzin döküp kendini yakmaya çalıştı. Olay yerindeki vatandaşlar ve Polisin müdahalesiyle kurtarılan bu kişi, hafif yanıklarla kurtuldu!

Ankara Güvenpark'ta Bir Kişi Kendini Yaktı! Son Dakika Güvenpark'ta Olay
Yayın Tarihi: 11.09.2019 15:01:00

Ankara Güvenpark'ta 11 Eylül Çarşamba öğle saatlerinde bir vatandaş kendini yakmaya kalkıştı! Güvenpark'ta yaşanan olayda bir vatandaş, üzerine döktüğü benzinvari yanıcı bir madde ile kendini ateşe verdi. Güvenpark'ta bulunan Polisler hızla kendini yakmaya çalışan adamın üstüne müdahale etti ve vatandaşın üzerindeki ateş söndürülmeye çalışıldı. 

Olay yerinden gelen ilk fotoğraflarda kendini yakmaya çalışan kişinin durumunun iyi olduğu ve kendisi için gelen ambulansa yürüyerek vardığı görülüyor. Vatandaşın kendini neden yaktığı, ailesel problemlerinin mi olup olmadığı henüz bilinmiyor. Ankara Güvenpark'ta yaşanan olayla birlikte sağlık görevlileri, Polis ve güvenlik ekipleri Güvenpark'a hızla intikal ederek yaralıyı hafif yanıklarla kurtarmayı başardı.


Ankara Güvenpark'ta Kendini Yakmaya Çalışan Vatandaş Kurtarıldı Ankara'nın göbeğinde, bir vatandaş kendini yapmaya kalktı! 11 Eylül Çarşamba günü Ankara Güvenpark'ta bir vatandaş belirsiz bir nedenle benzin döküp kendini yakmaya çalıştı. Olay yerindeki vatandaşlar ve Polisin müdahalesiyle kurtarılan bu kişi, hafif yanıklarla kurtuldu! 
HABERİ PAYLAŞ