Arda Turan Hakkında Savcılıktan Silahlı Tehdit Nedeniyle Yakalama Kararı Çıktı

Arda Turan ve Berkay olayının yavaş yavaş aydınlatılmasının ardından polis tutanaklarını inceleyen Cumhuriyet savcısı Utku Kibritçioğlu Arda Turan hakkında kasten yaralama ve silahlı tehditten yakalama kararı verdi.

Arda Turan Hakkında Savcılıktan Silahlı Tehdit Nedeniyle Yakalama Kararı Çıktı
Yayın Tarihi: 11.10.2018 19:01:00

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Emirgan'da yaşanan hadisede iddialara göre Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında, Arda'nın Berkay'ın eşine söylediği bir lafdan dolayı tartışma çıkmış ve Arda Turan Berkay'ın burnunu kırmıştı.

Şarkıcı Berkay'ın apar topar İstanbul Etiler'de bir hastaneye kaldırılmasından sonra Arda bu sefer hastaneye gelir ve burada da taşkınlık yapmaya devam eder. Hatta iddialara göre hastaneye silahla gelir ve havaya ateş eder. 

Polis tutanaklarını inceleyen Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu Arda Turan hakkında kasten adam yaralama ve silahlı tehdit gerekçesiyle yakalama kararı çıkardı.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X