Arda Turan’a Sinem Kobal Tazminatı Ödeyecekler

Arda Turan, Sinem Kobal ile sevgili olduğu dönemde Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak’a açtığı tazminat davasını kazandı.

Arda Turan’a Sinem Kobal Tazminatı Ödeyecekler
Yayın Tarihi: 24.09.2018 13:56:00

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, 10 Ekim 2010 günü Telegol programında tartışmalı isim Arda Turan’ın yaşam şeklini eleştirerek, sakatlanmasını Turan’ın “fazla seks yapmaktan” ve “kendisine iyi bakmamaktan” dolayı olduğunu iddia eden sözler sarf etmişti. Toroğlu, bu sözleri nedeniyle tazminat ödemeye mahkum oldu. Arda Turan ve Sinem Kobal bu sözleri nedeniyle Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak’dan toplam 600 bin liralık tazminat talep etti.

Milli takımın başarısızlıklarının ve milli futbolcu Arda Turan’ın idman sırasında sakatlanarak maçlarda forma giyememesinin nedenini “Fazla seks yapmasına” bağlayan Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak, İstanbul Anadolu 11. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından toplam 20 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Yargıtay 4. Dairesi, verilen tazminat miktarını fazla bulsada Hukuk Genel Kurulu yerel mahkemenin verdiği kararın yerinde olduğuna karar verdi ve Arda Turan ve Sinem İmirzalıoğlu’na toplam 20’şer bin lira manevi tazminat ödenmesine karar verdi. 

;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X