Aşk Ağlatır 5. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Show tv'nin dizisi Aşk Ağlatır 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Aşk Ağlatır 5. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Aşk Ağlatır 5. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 29.09.2019 21:43:00

Show tv'nin yeni dizisi Aşk Ağlatır. 5.yeni bölümde neler olacak?başrollerini  Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin paylaştığı Aşk Ağlatır 5.bölümde neler olacak?

Aşk Ağlatır dizisinin yeni bölümünde Hastaneye kaldırılan Nalan'ın Yusufa Ada konusunda temkinde bulunur. Nalan Yusufa Adadan uzak durmasını ister. peki Yusuf Ada'dan uzak durabilecekmi?Nalan buna engel olmak için ne yapıcak.

diğer yandan Yusuf Ada'nın yanına gider. ancak orda Rüzgarı gören Yusufun tepkisi ne olacak?Yusuf Rüzgarı Ada'nın yanında görünce ne yapıcak?diğer yandan Ada ise Yusufun kendisinden uzak durduğunu anlayınca Gözyaşlarına hakim olmaz.Ada ve Yusuf arasında soğuk rüzgarlar esmeye başalr. peki Ada ile Yusuf barışıcakmı?

Yusuf ile Nalanı yanyana gören Ada bir kez daha yıkılır.diğer yandan Ada Rüzgarın evine yardıma gider.diğer yandan Adayı annesine karşı büyük bir sorumlulukla savunan Rüzgar ise bir ekz daha gönülleri fetheder.diğer yandan Mustafanın yere düştüğünü gören Ada ise büyük bir şok egçirir.Ada yere yığılan Mustafaya yardımcı olmaya çalışırken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Aşk Ağlatır. yeni bölümü ekrana kilitleyecek.


AŞK AĞLATIR SON BÖLÜM NELER OLDU:

Hastanede yatan Nalan’ın Yusuf’a, Ada’dan uzak durmasını söylediği heyecan dolu tanıtımda Ada, polise ifade veriyor. Ada’nın yanına gittiğinde Rüzgar’ı gören Yusuf ise büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Yusuf’un kendisinden kaçtığını düşünen Ada’nın gözyaşları izleyenleri derinden etkilerken, ikili arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Hastaneye gelen Mert ile Yusuf’un karşılaştığı anlar ve yaşanacaklar merak uyandırıyor. 

Nalan ve Yusuf’u tekrar bir arada gören Ada’nın gözyaşlarına hakim olamadığı tanıtımda Ada, Rüzgar’ın evine yardımcı olarak giriyor. Ada’yı annesine karşı savunan Rüzgar’ın, “Ada benim merhamet değil hayranlık duyduğum biri anne!” sözleri dikkat çekiyor. 

Mustafa’nın yere yığılmasıyla şoka giren Ada, ona yardım etmeye çalışırken İsmail’in engeliyle karşılaşıyor. Ada, o sırada eve gelen Yusuf’u, “Ben iyiyim. Sen beni merak etme!” sözleriyle uzaklaştırmaya çalışırken Yusuf, Ada’dan vazgeçmeyeceğinin sinyallerini veriyor. “Ada şimdi ne yapacak?” sorusunun yanıtı ise merakla bekleniyor. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR