Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Show Tv İzle

Show tv'nin dizisi Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Show Tv İzle
Yayın Tarihi: 13.10.2019 21:49:00

show tv'nin dizisi Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Aşk Ağlatır 7. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu başrollerini Deniz Can Aktaş Hafsanur Sancaktutan Yağız Can Konyalı Oktay Çubuk Deniz Altan gibi isimlerin paylaştığı aşk ağlatır yeni bölümü nefesleri kesecek.

Ada ve Yusuf’un aşk dolu anlarının ekrana geldiği tanıtımda ikilinin mutlulukları gözlerinden okunuyor. Yusuf’un sevgiyle Ada’ya baktığı duygusal tanıtımda Ada’nın, “Sadece sen ol, bu bana yeter!” sözleri dikkat çekiyor. 

Ada’nın geçmişini araştıran ve onun Erdem ve Nurcan’ın kızı olduğuna emin olan Nihal’in büyük bir şok yaşadığı heyecan dolu tanıtımda Yıldırım, soluğu Ada’nın evinde alıyor. Rüzgar’ın Ada’ya aşk dolu bakışları dikkat çekerken, “Ada’nın geçmişiyle ilgili gerçekler ortaya çıkacak mı?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Ada’nın, Mert’le kendisini gördüğünü öğrenen Nalan’ın büyük bir telaşa kapıldığı tanıtımda Ada’nın “Yusuf’u gerçekten seviyor musun sen? Birini gerçekten seviyorsan ona ait olursun, onu aldatmazsın. Ben sizi gördüm!” sözleri dikkat çekiyor. 


AŞK AĞLATIR KONUSU:

Love That Makes You Cry" dizisinden uyarlanan "Aşk Ağlatır" dizisinde taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin, vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

Deniz Can Aktaş dizide 20 yaşında, çalışmak için İstanbul’a gelmek zorunda kalmış, hayatın zorluklarıyla kavrulmuş, buna rağmen derinde bir yerde bir gün her şeyi değiştirebileceğini, şansın ona da gülebileceğini düşünen umut dolu “Yusuf” karakterini canlandırırken, Hafsanur Sancaktutan, çevresinin bütün baskısına rağmen içindeki yaşama sevincini korumayı başarmış,

iyilik dolu “Ada” karakterine hayat veriyor. Hayat dört bir yandan Ada ve Yusuf’un aralarına beton duvarlar gibi girerken aşk da beton çatlaklarında yeşeren çiçekler gibi yine de boy vermeye devam edecek. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR