ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran izle son dakika 11 yaşındaki Ali Atabey'in katili bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dakika gelişmesi var mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran Perşembe canlı izle. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dakika bugün Ali Atabey ve Ecrin Bebek'in katilleri aranıyor.

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran izle son dakika 11 yaşındaki Ali Atabey'in katili bulundu mu?
Yayın Tarihi: 13.06.2019 00:38:00

ATV ekranlarında hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 13 Haziran Perşembe günü de yayınlanacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 haziran günü son dakika gelişmeleri peş peşe geliyor. Ecrin bebeğin ölümünün ardından otopsi raporu yayınlandı. Öte yandan İstanbul Halkalı'da kaybolup hayatını kaybeden 11 yaşındaki Ali Atabey'in videosu da Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayınlandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümünde Samsun Vezirköprü ilçesinde kaybolan ve arama çalışmalarında cansız bedenine ulaşılan Ecrin bebeğin otopsi raporu açıklandı. 11 yaşındaki Ali Atabey'in ölmeden önceki son videosu da ekrana getirildi. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 13 HAZİRAN NELER OLACAK?

Müge Anlı, kayıpların ve gizemli olayların peşinden kararlılıkla gitmeye devam ediyor! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hayatın içinden olaylar aydınlatılmaya çalışılıyor. 43 yaşındaki Süleyman Işık kaçırıldı mı? Bir anda ortadan kaybolan Süleyman Işık'ın ailesi 43 yaşındaki adamı arıyor. Tır şoförlüğü yapan Süleyman Işık'ın ailesi Müge Anlı'ya katıldı.

Müge Anlı, Süleyman Işık'la ilgili bilgi almak için sorular sordu ve Süleyman Işık'ın illegal işlerle uğraştığı, uyuşturucu satışı yapan kimselerle iş yaptığı ortaya çıktı. Süleyman Işık'ı uyuşturucu satıcıları mı kaçırdı, Süleyman Işık'ın son durumu araştırılıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Haziran Perşembe günü sabah saat 10.00'da başlayacak. İyi seyirler dileriz...HABERİ PAYLAŞ