ATV'nin yeni bombası Hercai dizisinden güzel haber geldi! Çekimleri başlıyor

Sezon ortasına doğru dizilerin bazıları ekrana veda etmeye hazırlanırken, bazı dizilerin hazırlıkları da sürüyor. ATV de son günlerde yeni bir dizi olan Hercai'nin hazırlıkları yapılıyor. Yeni dizi Hercai'den güzel haber geldi. Hercai dizisinin çekimleri başlıyor. İşte detaylar...

ATV'nin yeni bombası Hercai dizisinden güzel haber geldi! Çekimleri başlıyor
Yayın Tarihi: 11.01.2019 15:06:00

Son iki yıldır özellikle Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova gibi çok başarılı yapımlara imza atan ve diziler açısından oldukça yükselişe geçen ATV yeni dizilerle ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor.

Son olarak ATV ekranlarında "Kocaman Ailem" dizisini yapan Mia Yapım, yeni dizisi Hercai için hazırlıklara başladı. 

Mardin'de çekilecek olan Hercai dizisinin senaryosunu  Eda Tezcan ve Feraye Şahin kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturacak.

Hercai dizisi için Mardin'de mekan bakmaya başlayan Mia Yapım, Hercai dizisinin cast çalışmalarını da tamamlandı ve Hercai dizisinden güzel haber geldi.


Hercai dizisinin çekimleri 20 Ocak tarihinde Mardin'de başlaması planlanıyor. 

Cast direktörlüğünü Gülden Avşaroğlu’nun yaptığı Hercai dizisinde Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin hikâyesi ekrana taşınacak.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Hercai dizisinde Ebru Şahin, İlay Erkök, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen gibi isimler yer alacak.

20 Ocak tarihinde çekimleri başlayacak olan Hercai dizisi çok yakında ATV'de!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR