ATV'nin yeni bombası Hercai dizisine Feride Çetin dahil oldu! Peki Feride Çetin kimdir

ATV'nin yeni bombası Hercai dizisinde şaşırtıcı olaylar yaşandı. Hercai dizisinde ilk olarak yönetmen değişikliği yaşandı. Sonrasında da Servet Pandur diziye veda etti. İşte diziden ayrılan Servet Pandur yerine Feride Çetin Hercai dizisine dahil oldu...

ATV'nin yeni bombası Hercai dizisine Feride Çetin dahil oldu! Peki Feride Çetin kimdir
Yayın Tarihi: 1.02.2019 12:34:00

Son iki yıldır özellikle Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova gibi çok başarılı yapımlara imza atan ve diziler açısından oldukça yükselişe geçen ATV yeni dizilerle ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor.

Son olarak ATV ekranlarında "Kocaman Ailem" dizisini yapan Mia Yapım'ın yeni dizisi Hercai'ye Feride Çetin dahil oldu. Peki Feride Çetin kimdir?

Geçtiğimi günlerde Hercai dizisinde adeta yaprak dökümü yaşanmış. Hercai dizisinden önce yönetmen Cemal Şan sonrasında da usta oyuncu Servet Pandur ayrılmıştı.

Ayrılıklarla ilgili bir açıklama yapılmaması üzerine Hercai'nin yönetmen koltuğuna Cem Karcı oturdu ve dizinin çekimleri sıfırdan başladı.

Akabinde Hercai dizisine Servet Pandur yerine Feride Çetin dahil oldu. Peki Feride Çetin kimdir?
Peki Feride Çetin kimdir?

Feride Çetin 5 Kasım 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Bulgaristan göçmeni olan Feride Çetin, liseyi İstanbul'da okumuştur. Feride Çetin, lisans eğitimini de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema bölümünde tamamlamıştır.

Lisan eğitiminden sonra yüksek lisans yapmasının da gerekli olduğunu düşünen Feride Çetin,
Marmara Üniversitesi bünyesinde Sinema ve Televizyon üzerinde yüksek lisansını yaptı. 

Mezuniyetinin ardından daha çok kamera arkasında yer almayı tercih eden Feride Çetin, Genç Kız adlı sinem filminde başrol oyuncusu olduktan sonra herkesin sevdiği bir isim haline geldi. Kendisine geliştirmek için uzun yıllar boyunca tiyatro oyunlarında da rol alan Feride Çetin, şimdilerin aranan isimleri arasında yer almaktadır.

Taş Mektep, Lal, Aziz Ayşe, Güzel Günler Göreceğiz, Ulak, Gomeda, İki Genç Kız, Anneler ile kızları, Aşk ve Ceza, Yalancısın Sen, Son Ağa, Hatırla Sevgili ve Rüya Gibi adlı projelerde rol alan Feride Çetin son olarak Hercai dizisine katıldı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR