Avlu kadınlar konusunda verdiği mesajla izleyicilerinden tam not aldı

Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu'nun dün akşam ekranlara gelen 17. bölümü takdir topladı. Çıkan isyandan sonra oturulan pazarlıkta konuşan mahkumlar ise izleyenleri bir hayli etkiledi.

Avlu kadınlar konusunda verdiği mesajla izleyicilerinden tam not aldı
Yayın Tarihi: 26.10.2018 14:51:00

Avlu'nun dün akşam ekranlara gelen 17. bölümünde değinilen kadın sorunları izleyenlerin takdirini kazandı. Mahkum kadınların hikayelerinin anlatıldığı sahnede tecavüz, taciz, şiddet gibi büyük toplumsal sorunlara değinilmesi; diziyi izleyen herkesin hoşuna gitti. 

Bu tip toplumsal sorunların özellikle bir sürü insana hitap eden dizide dile getirilmesini çok anlamlı bulan izleyiciler, bu sahnelere övgüler yağdırdı.
Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizide; yeni müdür Zerrin'in uygulamalarına yönelik çıkan isyanda toplumsal sorunlara değinilmesi takdir edildi.

Mahkumların hazırladığı pankartlarda da attıkları sloganlarda da kadınlara yönelik toplumsal mesajların verildiği bölüm, izleyen herkesi adeta mest etti.

Bu gibi mesajların daha çok verilmesi gerektiğini düşünen izleyiciler ise, bunun sadece kadın ya da hapishane temalı dizilerde değil ekranlara gelen bütün diziler, programlar vs.de olması gerektiğini dile getirdiler.  

Kadınların toplumda yaşadığı sorunlara parmak basan Avlu, 17. bölümüyle adeta ayakta alkışlandı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR