Avlu'da büyük isyan kanlı bitti Jale öldü

Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu, dün akşam 17. bölümüyle ekranlara geldi. Dünkü bölümde çıkan isyan ise kanlı bitti.

Avlu'da büyük isyan kanlı bitti Jale öldü
Yayın Tarihi: 26.10.2018 12:30:00

Başrollerini Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray'ın paylaştığı Avlu'da dün isyan vardı.

Hapishaneye gelen yeni müdür Zerrin'in keyfi uygulamaları mahkumların canına tak etmişti. Bununla ilgili çözüm arayan Azra ve arkadaşları için Deniz'in başka bir cezaevine nakledilmesi kararı bardağı taşıran son damla oldu.Azra ve arkadaşları, Deniz için bir gece önceden bezlerden hazırladıkları pankartlar, yatakları kırarak silah olarak kullandıkları demirler ve çeşitli eşyalarla isyan başlattı. Hüseyin ve Özlem’i de esir alan Azra ve diğerleri, görüntüleri ve cezaevindeki durumu anlattıkları videoları sosyal medyada paylaştılar.


Hal böyle olunca cezaevinin önüne de haberciler yığılırken, müfettiş ve özel tim de oraya geldi.

Müfettiş, Azra ve diğer kadınların ne istediğini tek tek öğrendi, uzlaşmaya çalıştı. İstekleri karşısında mahkumlardan Hüseyin ve Özlem’i bırakmaları istendi ve tüm mahkumlar cezaevinin avlusunda toplandı.

Tam her şey hallolcakken Kudret ve beraberindekiler geldi. Ortalığı karıştıran Kudret ve ekibi her şeyi mahvederken büyük bir arbede yaşandı. 

Kudret ve Azra’nın taraftarları kavgaya girişmişken o sırada bir kadın cebinden çıkardığı silahla Jale’yi vurdu. Herkesi şok içinde bırakan o anlarda Azra ve Deniz, Jale’ye koştu ama Jale’nin ağzından gelen kan, durumun ciddi olduğunu gösterdi. Kudret'in diğer bir kurbanı ne yazık ki bu kez de Jale oldu.

Birkaç hafta önce diziden ayrılacağı konuşulan Jale karakterine hayat veren Şeyla Halis diziye bu şekilde veda etti.


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR