Avlu'da görmek istediğimiz hareketler bunlar, heyecan dorukta

Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu'nun 17. bölüm fragmanı izleyenleri çok heyecanlandırdı. Bu bölümde ortalık oldukça karışacak.

Avlu'da görmek istediğimiz hareketler bunlar, heyecan dorukta
Yayın Tarihi: 23.10.2018 14:26:00

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin paylaştığı diziye bu sezon yeni hapishane müdürü Zerrin olarak başarılı oyuncu Nergis Öztürk dahil oldu. Oldukça sıkıntılı bir karakter olan Zerrin, mahkumların adeta korkulu rüyası oldu.

Mahkumları ıslah etmek için farklı yöntemler kullanan Zerrin sadece mahkumlarla değil gardiyanlarla da uğraşıyor. Kendi otoritesini güçlendirmek uğruna aklına koyduğuna yapan Zerrin'e büyük isyan şoku geliyor.

Yeni müdürlerine pek ısınamayan mahkumlar canlarına tak edince Azra ve Deniz önderliğinde isyan başlattı. Gardiyanları bile rehin alan ikili izleyen herkesi bir hayli heyecanlandırdı. Uzun süredir ciddi bir aksiyon göremediğimiz dizide böyle sahneleri izlemeyi özlediğini söyleyen dizi fanları bu sahnelerle adeta mest oldu.


Avlu'nun böyle sahnelerle daha izlenilir olduğunu düşünen izleyiciler, Azra ve Deniz'in güçlerini birleştirmesine de tek kelimeyle bayıldı.

"Deniz ve Azra´nin beraber liderlik yapması!", "Ortalık baya bir karışacak!", "Bomba gibi bir bölüm geliyor!", "Azra'yla Deniz gümbür gümbür geliyor!", "Ve güçler birleşiyor!", "Bu sessizlik sıktı dedik ve bu bölümle sıkıntılar nihayet son buluyor!", "Beklediğimiz Avlu bu!" gibi yorumlar yapan izleyiciler yeni bölümü iple çekiyor.

Avlu Perşembe akşamı saat 20:00'da 17. bölümüyle ekranlara gelecek...

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR