Avlu'da herkes şaşkın Alp öldü mü ölmedi mi anlayamadık

Star TV'nin çok sevilen dizisi Avlu dün akşam 21. bölümüyle ekranlara geldi. İlginç gelişmelerin yaşandığı dizide Deniz hapishaneden kaçtı.

Avlu'da herkes şaşkın Alp öldü mü ölmedi mi anlayamadık
Yayın Tarihi: 23.11.2018 12:03:00

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizide Deniz’in yaptığı planla cezaevinden çıkması ve götürüldüğü hastaneden kaçmasından sonra Alp’in peşine düşmesi, Kudret’in kulağına gitti.

Oğluna bir şey olmasından korkan Kudret ise Alp'i arayıp onu uyardı. Alp de Deniz'i beklemeye başladı.Deniz dışardayken Azra’nın sevgilisi Sinan’a ulaştı ve onun evinde kalıp kalamayacağını sordu. Sinan da Azra'nın isteğiyle Deniz'i evine kabul etti.

Her yerde Alp'i arayan Deniz, Sinan’ın evine gittiğinde kapı önünde arabayla ayrılan Alp’i gördü. Hemen Sinan’ın evine koştu ama geç kalmıştı. Alp çoktan Sinan'ın biletini kesmişti.


Alp, Azra’nın ulaştırdığı ve yüklü miktarda bir paranın yerini gösteren cipin Sinan’ın elinde olduğunu öğrenmişti. Hal böyle olunca da Sinan'ı sağ bırakmadı.

Deniz, kötü haberi verdiğinde Azra şoka uğradı. Hem kardeşini kurtaracak parayı hem de sevdiği adamı kaybetmişti.

Deniz daha da hırslandı ve Alp'in peşine düştü. Deniz'in, Alp'in evinin önüne gittiğini gördük ama sonrasını göremedik.

Fakat yeni bölümden sonra yayınlanan 22. bölüm ön izlemesinde Deniz’in kızı Ecem’in mezarına gidip “İntikamını aldım” dediği sahneleri izledik.

Ancak Alp öldü mü ölmedi mi anlayamadık. Yani merakla beklenen Alp olayı yne haftaya kaldı.

Neler olacağını Alp'in ölüp ölmediğini 22. bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR