Aykut Kocaman: Stoper Transferine İhtiyacımız Var

Aykut Kocaman, yarın oynanacak Vardar maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aykut Kocaman: Stoper Transferine İhtiyacımız Var
Yayın Tarihi: 23.08.2017 17:56:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Vardar maçı öncesi basın toplantısında soruları yanıtladı. Aykut Kocaman alınan kötü sonuçlar için ''Yaşadığımız dönem benim için sürpriz değil. 10'a yakın oyuncu geldi. Yeni bir oyun inşa etmeye çalışıyoruz. Fenerbahçe'nin temel problemi, Mehmet Topal ve Josef'in yan yana oynaması değil. Öndeki oyuncuların skor yapma sıkıntıları var. " yorumunda bulundu.

Kocaman'ın basın toplantısından öne çıkan diğer başlıklar şöyle;

"EN BÜYÜK YÜK KENDİ TARAFTARINCA PROTESTO EDİLMEK"


Aykut Kocaman, son maçlarda kötü performans sergileyen kaleci Volkan Demirel'in yaşadığı protesto için "Antrenörlükteki avantajlarımdan bir tanesi, uzun bir futbolculuk dönemim oldu. Oynadığım dönemde hissettiklerimi unutmamaya çalıştım. Bunları da aktarmaya çalışıyorum. O günlerle bugünleri harmanlayarak anlamaya çalışıyorum. Sebebi ne olursa olsun futbolcunun en büyük yükü kendi taraftarınca protesto edilmektir. Bunun yarattığı sonuçlar doğal olarak pek çoğunda sorumluluk almaktan kaçmaya doğru gidiyor. Protesto edilmemek için sorumluluk almazsınız. Erken protesto edilmemek için sorumluluk almaya başlayınca oyuncu, güç dengeleri de değişmeye başlıyor. Bunu kırmak bizim elimizde" dedi.

''STOPER TRANSFERİNE İHTİYACIMIZ VAR''

Kocaman 'Transfer olacak mı?' sorusuna ise, ''Stoper bölgesinde ciddi bir eksikliğimiz var. O bölgede oynayacak sadece iki oyuncumuz var.'' yanıtını verdi.
 
HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR