Aziz Yıldırım'ın boşanmak isteyen eşi Gonca Çelikkıran kimdir kaç yaşında nereli

Fenerbahçe'ye uzun süre başkan olarak hizmet ettikten sonra seçimde Ali Koç'a kaybeden Aziz Yıldırım şimdi de boşanma haberi ile gündemde. Yıldırım'dan boşanmak istediği konuşulan eşi Gonca Çelikkıran kimdir kaç yaşında ve nereli? Neden boşanmak istiyor? Detaylar haberimizde.

Aziz Yıldırım'ın boşanmak isteyen eşi Gonca Çelikkıran kimdir kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 2.05.2019 19:51:00

Türk futbol tarihinin en uzun süre başkanlık görevi yürüten isimlerinden biri olan Aziz Yıldırım'ın evliliği sallantıda. 66 yaşındaki Yıldırım 8 yıl önce evlendiği eşinden boşanabilir. Gonca Çelikkıran'ın yüklü bir tazminat karşılığında boşanmak istediği, nedeninin ise şiddetli geçimsizlik ve kıskançlık olduğu öne sürüldü.

Gonca Çelikkıran'ın boşanma şartları nedir?
Kızları Yaz’ın velayeti, 10 milyon dolar ve Londra ile İstanbul’dan ev istediği konuşuluyor. Yıldırım, gelen talebe sert tepki gösterirken, dava çekişmeli boşanmaya döndü.


GONCA ÇELİKKIRAN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?
Gonca Çelikkıran 1972 doğumlu. Ablası Gül Çelikkıran bir dönem Fenerbahçe Kulübü’nde Reklam Müdürü olarak çalışmış, Gonca Çelikkıran da Kulübün iletişim departmanında bir süre çalışmıştı. Yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Aziz Yıldırım ile Çırağan sarayında 12 davetlinin katıldığı bir törenle dünya evine giren Çelikkıran hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmuyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıs ayı başında 5 yıllık sevgilisi Gonca Çelikkıran ile çok gizli bir törenle hayatını birleştirmişti. Fenerbahçe’nin yeni gelini, Gonca Çelikkıran’ın kulübün iletişim bölümünde bir süre çalıştığı biliniyordu. Ancak, kendisiyle ilgil çok fazla bilgi yoktu. Gonca Çelikkıran’ın yıllar önce çalıştığı bir şirkete ait bilgilere ulaştı. Gonca Çelikkıran’ın, 1990′lı yılların sonunda 3-4 yıl boyunca JET-PA’da Halkla İlişkiler uzmanlığı yapmıştı. Bu, yakın çevresince biliniyor.

JET Fadıl olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün, kamuoyunca yakından bilinen İMZA ve diğer projelerinin tanıtımında Gonca Çelikkıran da görev üstlenmişti. Tanıtım toplantılarında iletişim ve halkla ilişkiler uzmanı olarak Gonca Çelikkıran da etkin rol oynamıştı. HABERTÜRK
 

Aziz Yıldırım konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Yıldırım açıklamasında boşanma haberini yalanladı.

Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

“Bugün, Milliyet Gazetesinin 1. sayfasında sürmanşette ve aynı gazetenin Cadde isimli ekinde 1. sayfada, Umut Ünver imzası ile yayınlanan haber ve içeriği yalandır. Haber ve içeriği, aileme ve aile hayatıma yönelik alçakça bir saldırıdır. Bu alçak saldırıya karşı her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini isterim. Evliliğimizde her hangi olumsuz bir durum yoktur. Aile birliğimiz, eşimle tam bir uyum içerisinde karşılıklı saygı ve sevgiyle sorunsuz olarak sürmektedir.

Söz konusu yalan haber sebebi ile beni ailemle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan kişi, bu kişiye bu haberi yaptıran kişiler ve bu haberi doğrulatmadan yayınlayanlar; şeref, haysiyet ve onurları olmayan kişiliksiz varlıklardır. Aile değerine bu denli pervasızca yapılan saldırının failleri kendi şerefsiz yaşamları ile bu kuruma değer veren insanları bir daha lekeleyememeli, aile kurumunun ne denli kutsal bir değer olduğunu anlayacak ölçüde ve şekilde cezalandırılmalıdır.”

“MİLLİYET GAZETESİ DE BU DURUMA SESSİZ KALMAMALI”

Yıldırım açıklamasında ayrıca şunları kaydetti:

“Mesleği uğrunda şehit düşen Abdi İpekçi gibi saygın, gazetecilik mesleğinin yüksek değerleri ile tarihe geçen bir gazetecinin yöneticiliğini yaptığı Milliyet Gazetesi’nin, masa başı hazırlanan ve insanların mahremine fütursuzca saldırıda bulunan bu kişinin çalıştığı bir noktaya gelmiş olması bana göre hazindir. Milliyet Gazetesi de bu duruma sessiz kalmamalı, bu işte sorumluluğu bulunan kişinin içinde bulunduğu çukurun seviyesini görerek, sistem dışına çıkarmalıdır.

Ayrıca ve aynı zamanda toplumda aile ve değerlerine bu kadar pervasızca saldıran bu kişileri kamuoyu, vicdanında yargılamalı ve bir hüküm vermelidir.”


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR