Azize dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşk geliyor

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Azize'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Başrol oyuncuları Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in yer aldığı fragman herkesten tam not aldı. Peki Azize dizisi ne zaman başlayacak?

Azize dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşk geliyor
Yayın Tarihi: 5.10.2019 14:53:00

Kanal D'nin iddialı yeni dizisi Azize'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün üstlendiği dizinin senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’in kaleme alıyor. Başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in paylaştığı Azize'nin yayınlanan fragmanı çok beğenildi. Peki Azize ne zaman başlayacak? Kadrosunda kimler var? Konusu ne? Hadi gelin birlikte bakalım...

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in imkansızlık içindeki aşkını anlatacak olan dizinin kadrosunda hangi isimlerin yer alacağı henüz belli olmadı. Çekimleri de geçtiğimiz hafta başlayan Azize dizisinin yayın tarihi de tanıtımda verilmedi. 


Öte yandan sadece Erçel ve Gülsoy'un yer aldığı ilk tanıtımda; ikili arasındaki imkansızlığın vurgulanması izleyenlerin çok hoşuna gitti.

Henüz yayın günü de tarihi de belli olmayan ve Ekim ayında başlaması beklenen Azize dizisi yakında Kanal D'de... 


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR