Bana Lükslerimi Verin! Bir Erkeğin Evinde Olması Gereken Her Şey

Yirmi birinci yüzyıl erkekliğinin evinde olması gereken temel ihtiyaçlardan öte temel lüksler vardır!

Bana Lükslerimi Verin! Bir Erkeğin Evinde Olması Gereken Her Şey
Yayın Tarihi: 27.07.2018 09:49:00

Bekar bir erkekseniz evde hayatta kalmak için temelden çok daha bilgiye sahipsiniz demek. Dışardan yemek söylemekten bahsetmiyoruz. Mesela bavulunuzu kendinizin hazırlayabilmesi..
Sosyal medyanın hayata etkisiyle, artık temel ihtiyaçlar yerini görünümlere bıraktı. Öyleki evinizde bile Truman Show'da gibi hissedebilirsiniz.

Bir erkeğin evinde olması gereken temel ihtiyaçların dışında, en az o kadar önemli olan lüksler vardır. Oscar Wilde'ın da dediği gibi.. ''Bana lükslerimi veringereksinimlerim olmadan da yaşarım''. 

1.KAPAK KOLEKSİYONUEvinizde ilgi alanınıza dair birşeyler olsun. Hobiniz yoksa bile ilgi çekici birşeyler, koleksiyonlar bulundurun.. Biliyorsunuz koleksiyonlar önemli. Orjinal bir köşeniz olsun. Örneğin kapaklar biriktirin. Onları masa dizaynında, portre şeklinde, yada farklı yaratıcı biçimlerde evinizde tutun!


FOTOĞRAFLARBir duvara ailenizin vs fotoğraflarını yapıştırın. Güvenilir bir imaj verir. Daha orjinal ve kötü çocuk gibi görünün içinde, bir duvar köşesini ruj izleriyle donatın.  Her gelen kızlardan bir hatıra deyin :) 

Evin bir köşesine seksi bir tablo asın
 


3. BOX TORBASI
Patronunuza yada hayata..  Öfkenizi çıkartmak için evinizde boks ekipmanlarına yer verin. Heme havalı görüneceksiniz, hemde sağlam bir vücuda sahip olacaksınız.

4. OYUN KOLEKSİYONU

En iyi ev partisi Playstation partisidir. 5. DART


Hyatınızdaki anti insanları tam 12'de vurmak için oturduğunuz yerden güzel bir aktivite6. ERKEK DERGİSİ KOLEKSİYONU


Lisede yatak altında sakladığınız kültleşmiş erkek dergilerini, büyük adam olduktan sonra artık çıkarabilirsiniz!7. FORMA


Futbol, basketbol amerikan futbolu.. Takımınıza dair en herşeyi bir kenarda özenle tutun.8. DVD KOLEKSİYONU


Plaklar kadar retro bir hava değil ama zaten Issız Adam artık popülaritesini kaybetti. 90'lardan bir hava yakalayın!
9. KİTAP 

Okumalık kitap biriktirin. Entel bir görünüm için kitapla doldurmaya gerek yok. Ne kadar okuduğunla değil, anladığınla gelişirsin. Az olsun, öz olsun ama mutlaka bir tane olsun!Sipariş ettiğiniz yemekelerin fişlerini biriktirin. Bekarlık günleriniz için anınız olsun.
Ek olarak bekar bir erkekseniz evinizde acil durumlar için mutlaka bir leke çıkarıcı bulundurun.

10. YEMEK SEPETİ FİŞLERİ

Yemek sipariş fişlerinizle orjinal bir koleksiyon yapıp bekar günlerinizi özlediğinizde geçmişi anabilirsiniz.


HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR