Başak Karahan'ın yeni sevgilisi kim! Enes Batur'a şok

Ünlü youtuber Enes Batur'un eski sevgilisi Başak Karahan kendine yeni sevgili yaptı! Başak Karahan'ın yeni sevgilisi kim? Enes Batur'a şok! Enes Batur'la bir dönem aşk yaşayan Başak Karahan'ın yeni sevgilisi araştırılıyor...

Başak Karahan'ın yeni sevgilisi kim! Enes Batur'a şok
Yayın Tarihi: 14.06.2019 12:44:00

Ünlü youtuber Enes Batur, bir dönem kendisi gibi Youtuber olan Başak Karahan ile uzun süreli bir ilişki yaşamış ancak çift daha sonra ayrılmıştı. Enes Batur'un eski sevgilisi Başak Karahan yeni bir aşka yelken açtı! Adı bir süre "Reynmen" olarak tanınan şarkıcı ve youtuber Yusuf Aktaş'la anılan Başak Karahan'ın yeni sevgilisi kim?

Enes Batur'un eski sevgilisi Başak Karahan kiminle birlikte? Şuanda Survivor'ın yeni bölümlerine katılmak için Dominik'te bulunan Enes Batur'un eski sevgilisi yeni bir aşka yelken açtı. Enes Batur Gerçek Kahraman filmi öncesi "Evlilik" reklamı yapmış ancak evliliğinin gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Şimdi de Enes Batur'un eski sevgilisi Başak Karahan'ın yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor! 

BAŞAK KARAHAN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Sosyal medya kullanıcıları Enes Batur'un eski sevgilisi Başak Karahan'ın yeni sevgilisini merak ediyor. Başak Karahan kiminle birlikte, yeni sevgilisi kim? Soruları sorulmaya başlandı. 

Enes Batur'la bir dönem birlikte olan Başak Karahan'da bir youtuber ve Çocuklar Duymasın dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Başak Karahan'ın yeni sevgilisinin kim olduğu merak edilirken henüz bilinmiyor. Başak Karahan ve yeni sevgilisinin yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor. HABERİ PAYLAŞ