Bayern Münih Fenerbahçe maçı ne zaman Audi cup ne zaman başlayacak? Audi Cup Hangi takımlar var?

Her sene Bayern Münih'in ev sahipliğinde düzenlenen Audi Cup'a bu sezon Fenerbahçe'de davet edildi. Audi Cup Bayern Münih Fenerbahçe maçı ne zaman? Audi Cup'a katılan diğer takımlar hangileri? Audi Cup ne zaman başlayacak? Sizler için araştırdık...

Bayern Münih Fenerbahçe maçı ne zaman Audi cup ne zaman başlayacak? Audi Cup Hangi takımlar var?
Yayın Tarihi: 10.07.2019 13:56:00

Futbol severler, gözünü sezon öncesi hazırlık maçlarına ve hazırlık turnuvalarına dikti! Her yıl, hazırlık döneminde Bayern Münih'in ev sahipliğinde düzenlenen Audi Cup'a bu yıl ülkemizden Fenerbahçe'de davet aldı ve katıldı. Futbol severler Audi cup maç tarihlerini araştırmaya başladı. Audi Cup ne zaman başlayacak? Fenerbahçe Audi Cup'ta kimlerle karşılaşacak, ne zaman? Soruları yanıt arıyor.

Audi Cup 2019'da Bayern Münih ve Fenerbahçe'nin yanı sıra İspanyol devi Real Madrid ile Premier Lig'ten Tottenham Hotspur'da yer alıyor. Audi Cup'ın açılış maçı Real Madrid ile Tottenham arasında oynanacak. Bayern Münih ile de temsilcimiz Fenerbahçe karşı karşıya geliyor! Bayern Münih Fenerbahçe Audi Cup maçı ne zaman?

BAYERN MÜNİH FENERBAHÇE AUDİ CUP'TA KARŞI KARŞIYA GELİYOR 

Alman devi Bayern Münih ile ülkemizden Fenerbahçe Audi Cup'ta karşı karşıya geliyor! Bayern Münih Fenerbahçe maçı 30 Temmuz saat 21.30'da oynanacak. Real Madrid Tottenham maçı ise 30 Temmuz saat 19.00'da başlayacak.

Bayern Münih Fenerbahçe maçı Türkiye'de S Sport ve D-Smart 77. kanaldan naklen izlenebilecek. Futbol severler Bayern Münih - Fenerbahçe maçına dair yorumlarda Bayern Münih'i ağır favori olarak görürken, temsilcimiz Fenerbahçe'nin de büyük bir sürprize imza atabileceğini iddia ediyor. 

AUDİ CUP'IN TARİHÇESİ AUDİ CUP ŞAMPİYONLARI 2019 yılında Tottenham, Real Madrid, Bayern Münih ve Fenerbahçe takımlarından biri Audi Cup şampiyonu olacak. HABERİ PAYLAŞ