Bazı Erkekler Cinsel İlişki Sonrası Neden Partnerlerine Sarılarak Uyur?

Bacak arası yastık yapmaktan bunalmış, eşlerine sarılınca huzur bulan erkeklerin yaşadığı durumlar. Kemiklerinizi sarılmaktan kıracak bir vaziyette eşiniz varsa sevin onu, çünkü o da sizi deli gibi seviyordur.

Bazı Erkekler Cinsel İlişki Sonrası Neden Partnerlerine Sarılarak Uyur?
Yayın Tarihi: 10.10.2018 12:35:00

Sarılarak uyumak ilişkinin en keyifli özelliklerinden biridir. Yanındakine güvenmek, onunla huzur bulmak ve uykunun rahat kollarına beraber kendinizi bırakmaktır. Sadece seks yaptığınız biriyle genelde sarılarak uyumazsınız ama bazı erkekler duygusal olsun olmasın sarılarak uyumayı sever. İşte bu erkeklerin genel özellikleri:

1- Annesiyle sorun yaşamış, yeterince anne sevgisi görememiş, terk edilme korkusu yaşayan erkekler.2- Sahiplenici erkekler, kadına sıkı sıkı sarılınca daha da sahiplenmiş hissederler kendilerini.

3- İlginçtir; güvensiz erkekler, sarıldım bir yere gidemezsin beni terk edemezsin, beni terk etme!
4- Âşık erkekler aşkları azalınca sarılma sayıları da azalır.5-Korkak erkekler. Korktuğu için sarılır çünkü yine çocukken bir travma yaşamıştır kadına sarılınca güvende hissederler.
6- Alışkanlık yapmış erkekler, sarılır neden sarıldığını bilmez.
7- Numaracı erkekler, sarılınca ona daha çok bağlanacağınızı zannederler.


FOTO GALERİ
HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X