Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2019 birinci ve ikinci dönem bekçilik sınavı 13 Temmuz Cumartesi günü yapıldı. Peki Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınav kitapçığı ve cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak? Bekçilik sınavına dair detaylar haberimizde...

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
Yayın Tarihi: 13.07.2019 12:21:00

2019 yılı birinci ve ikinci dönem Bekçilik sınavları 13 Temmuz Cumartesi günü itibariyle yapılıyor. Bekçilik sınavında ter döken bekçi adayları, sınavın bitmesinin ardından, Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı? Bu soruların yanıtını araştırıyor.

Bekçi olmak isteyen Bekçi Adayları, 13 Temmuz Cumartesi sabah saatleri itibariyle sınavda ter dökmeye başladı. Bekçilik sınavında genel kültür, Türkçe ve Matematik konularında sorular soruldu. Bekçi adayları, sınavın tamamlanmasının ardından Bekçilik sınav sonuçlarının açıklanmasına kilitlendi.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANDI MI? NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 yılı Birinci ve İkinci dönem Bekçilik yazılı sınav sonuçları, 7 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak. Bekçilik sınavına katılan adaylar https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr veyahut http://odsgm.meb.gov.tr adreslerinden Bekçilik yazılı sınav sonuçlarına ulaşabilecek.

BEKÇİLİK YAZILI SINAV SORULARI VE CEVAP ANAHTARI YAYINLANDI MI?

Bekçilik yazılı sınav soruları, soru kitapçığı ve cevap anahtarı 16 Temmuz 2019 Salı günü yayınlanacak. Bekçilik sınavına katılan adaylar, Bekçilik yazılı sınav soruları ve cevaplarına yine pa.edu.tr veya meb.gov.tr adreslerinden ulaşabilecekler. 
 HABERİ PAYLAŞ