Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı Son tanıtım TRT1

TRT1'in dizisi Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak?Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu

Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı Son tanıtım TRT1
Yayın Tarihi: 9.10.2019 23:02:00

TRT1'in yeni dizisi Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı  yayınlandı. Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimlerin paylaştığı Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanında neler olacak?

Mithat, kanını akıtan Kerem’in cezasını kesmeye kararlıdır. Kerem’i almaya gelen Alpay, karşılaştığı manzara karşısında deliye döner. Melek, babasının öfke dolu bakışlarıyla, Kerem’in yokluğu arasında sıkışıp kalır. Bir zamanların sıcak, sevgi dolu yuvası, şimdilerin soğuk sığınağından başka bir şey değildir.

Mithat yapacağını yapar ve herkesin yüreğine yeni korkular salar. Kerem kayıplara karışır… Melek oğlunu düştüğü beladan kurtarmak için mücadele ederken, Alpay, Melek’in yaşadığı onca acıya rağmen yenileri ekler. Kerem’i bulmak için Melek’e uzanan yardım eli kimindir?  Alpay’ın yeni hamlesi ne olacaktır?   


BENİM ADIM MELEK GEÇEN HAGTA NELER YAAŞNDI:

Melek’in geçmişte verdiği karar, adeta yüzüne bir tokat gibi çarparken, çocukları için ayakta durmak zorundadır…

Yirmi senenin ardından neyle karşılaşacağını bilmeden baba ocağının kapısındadır… Seyitali, hasretliğini görünce yüreğine taş basıp yeminini tutabilecek mi? Kapısını sonsuza dek Melek’e kapatabilecek mi? Yoksa her şeyi göze alıp evladına sahip çıkacak mı?

Ne olursa olsun Melek, gelişiyle bütün dengeleri bozmuştur. Artık Karadağlar ve Şirhanlar gömdük dedikleri cenazeleriyle yüzleşmek zorundadırlar. Peki ya Melek’in gidişiyle yarası kapanmayan Halil’i bu dönüş nasıl bir serüvene sürükleyecek?   
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR