Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle Geniş Özet Bein sports maç özetleri

Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maçın geniş özeti ve golleri izle. Süper Lig'de günün maçında Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti ve golleri. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maçın geniş özeti golleri sizlerle. Beşiktaş Kayserispor ma

Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle Geniş Özet Bein sports maç özetleri
Yayın Tarihi: 2.12.2019 21:47:00

Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maçın geniş özeti ve golleri izle. Süper Lig'de günün maçında Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti ve golleri. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti izle. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maçın geniş özeti golleri sizlerle. Beşiktaş Kayserispor maç özeti.

Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti ve golleri!

Beşiktaş Kayserispor 4 1 mağlup etti. Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti ve golleri. Süper Lig'de haftanın kapılış maçında Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti ve golleri. Beşiktaş Kayserispor maçın geniş özeti golleri sizlerle. Beşiktaş Kayserispor 4 1 özeti izle!

Atiba ayakta alkışlandı

Beşiktaş Kayserispor maçına Atiba Hutchinson damga vurdu. Atiba 20. dakika takımını öne geçiren golle birlikte maçın en iyi adamıydı. Hem ilk golü attı, hemde oynadığı futbolla ilk geldiği sezon Atiba'sı bu dedirtti.

Burak Yılmaz'ın golünü tıkla - izle

Atiba golünü tıkla - izle

Adebayor golünü tıkla - izle


Gökhan Gönül golünü tıkla - izle

Beşiktaş Kayserispor 4 1 maç özeti tıkla - izle (Birazdan)

Sol bekten sağ beke!

Beşiktaş'ta sol bek Caner Erkin, ortasında Gökhan Gönül ceza sahası dışında golü buldu. Gökhan Gönül'ün golünde top çizgiden çıkmıştı ancak hakem VAR baktığı halde golü verdi ve skoru 2-0 getirdi.

Kral sahnede!

2 gol atıp bir asist yapan Burak Yılmaz 41. ve 89. dakika attığı gollerle skoru 4-1 getirdi. Burak Yılmaz attığı goller kader yaptığı asistte maça damga vurdu. Kral 2 gol 1 asistle maçın yıldızı olmayı başardı.

Adebayor teselli golü!

3-0 mağlup durumda Bernard Mensaj'ın ortasında kafayı vuran Emmanuel Adebayor topu ağlara gönderdi. Adebayor golü sonrası takımdan gideceği ve veda golü olarak lanse edildi. 
HABERİ PAYLAŞ