Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle Bein Sports Netspor UEFA maçını canlı izle

Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle. Beşiktaş Slovan Bratislava canlı maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava Netspor maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava UEFA Avrupa ligi maçı canlı yayını. Beşiktaş Slovan Bratislava maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava şifresiz maç yayını. Avrupa Liginde Beşiktaş

Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle Bein Sports Netspor UEFA maçını canlı izle
Yayın Tarihi: 28.11.2019 19:47:00

Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle. Beşiktaş Slovan Bratislava canlı maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava Netspor maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava UEFA Avrupa ligi maçı canlı yayını. Beşiktaş Slovan Bratislava maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava şifresiz maç yayını. Avrupa Liginde Beşiktaş Slovan Bratislava maç izle.

Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle Bein Sports 1 maç izle

Beşiktaş Slovan Bratislava maçını izle. Beşiktaş Slovan Bratislava canlı maç izle. Kesintisiz Beşiktaş Slovan Bratislava maçı izle. Beşiktaş Slovan Bratislava Bein sports 1 ekranlarında yayınlanacak. Beşiktaş Slovan Bratislava maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava şifresiz maç yayını.

Beşiktaş Slovan Bratislava canlı maç izle

Beşiktaş Slovan Bratislava maçı canlı yayınlanıyor. Beşiktaş Slovan Bratislava CBC sports ve Netspor ekranlarında. Beşiktaş Slovan Bratislava netspor maç izle. Beşiktaş Slovan Bratislava şifresiz maç yayını. Beşiktaş Slovan Bratislava şifresiz canlı maç izle.

Beşiktaş Slovan Bratislava canlı izle Bein sports Taraftarium Justin TV canlı maç izle


Abdullah Avcı yönetiminde çıkış arayan Beşiktaş, Slovan Bratislava konuk ediyor. Jan Kozak yönetiminde uzun zamandır kazanan Bratislava avantajlı şekilde Vodafone Park stadyumuna çıkacak. Beşiktaş Slovan Bratislava maçını Enea Jorgji, Ridiger Cokaj ve Rejdi Avdo yönetecek. Beşiktaş Slovan Bratislava maçı 20:55'de başlayacak.

UEFA avrupa ligi K grubunda şansı olmayan Beşiktaş henüz puansız. Sporting Braga 19, Wolverhampton 9 puanla çıkmayı garantiledi. Slovan Bratislava şansı olsa da imkansıza yakın. 4 maçtır kaybeden Beşiktaş en azından bir galibiyetle bırakmak istiyor. En son Beşiktaş'ı deviren Slovan Bratislava kazanmak istiyor.

Burak Yılmaz yok

Beşiktaş'lı her taraftarın merakla beklediği isim olan Burak Yılmaz riske edilmeyecek. Lige her zaman önem veren Abdullah Avcı, Burak Yılmaz yerine Umut Nayir tercih etti. Ayrıca Güven ve Adem Ljajic gibi yıldız isimler kadroda ancak oynamıyor. İkinci yarı şans bekleyecek.

Oğuzhan kaptan

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup kaptan olarak Vodafone Park stadyumunda sahada. Bu hafta Abdullah Avcı'nın Oğuzhan gibi bir yıldız bulamayız sözleri sonrası Oğuzhan kesin olarak takımda kalacak ve kaptanlığa devam edecek. Ancak taraftarını mutlu etmek zorunda. 
HABERİ PAYLAŞ