BİM’de Akıl Almaz Büyük İndirim rekor kırıyor

En büyük marketler zincirinden birisi olan BİM sunmuş olduğu fırsatlarla alıcını şaşırtıyor. Aktüel ürünler kataloğundaki büyük fırsatlı ürünler sayesinde BİM ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ucuzluk yarışında rakiplerini sollamayı başaran BİM müşterilerini yine kendine çekmeyi en iyi şekilde başarıy

BİM’de Akıl Almaz Büyük İndirim rekor kırıyor
Yayın Tarihi: 13.10.2020 10:13:00

En büyük marketler zincirinden birisi olan BİM sunmuş olduğu fırsatlarla alıcını şaşırtıyor. Aktüel ürünler kataloğundaki büyük fırsatlı ürünler sayesinde BİM ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ucuzluk yarışında rakiplerini sollamayı başaran BİM müşterilerini yine kendine çekmeyi en iyi şekilde başarıyor. Her hafta olduğu gibi BİM’de bu haftada ucuzluk devri devam ediyor. Buğday unu, Osmancık pirinci, domates salçası gibi bir evin ihtiyacı olan pek çok gıda ürünlerinde BİM bu haftada büyük indirimler yapmaktadır. Temel gıdalar dışında çikolata ve bisküvi çeşitlerinde de fırsatlar devam ediyor.  İşte BİM’in ucuzlukta devrim yaptığı gıdalardan bazıları;

Efsane Buğday Unu

Poğaçadan ekmeğe, tatlıdan tuzluya pek çok damak çeşitleri için yararlandığımız un evlerimizin temel gıdalarından en önemlileri içindedir. Unun mutfağımızda pek çok yerde kullanılması onun çabuk tüketilmesini sağlamaktadır. Bu da daha çok un alımını arttırmaktadır. Un almak için indirim zamanını takip eden müşteriler için şimdi un almanın tam zamanı. BİM bu haftada unda büyük indirim yaparak daha ucuza un alma şansınızı artırmaktadır. En kaliteli unlardan birisi olarak bilinen efsane unda bu hafta indirim söz konusudur. 10 kg olan efsane un bu hafta BİM’de yalnızca 29. 90 TL’ye satılmaktadır. Diğer marketler zincirine göre oldukça hesaplı olan efsane un ihtiyacı olan kişilerin yüzünü güldürüyor. Diğer marketlerin fiyatlarını incelediğimizde 10 kg un 35 TL gibi fiyat aralıklarında satılmaktadır. Aradaki farkı gören müşteriler un ihtiyacını BİM’den karşılamak için şimdiden hesaplarını yapmaktadırlar. Unu daha uyguna getirmek isteyen kişiler ihtiyaçtan fazla alarak kenara stoklama yapmayı düşünebilir.

Zeytin


Zeo zeytinde bu hafta BİM’de 25.95 yerine sadece 20.95 TL’ye satılmaktadır. 2000 gr olan zeo zeytin oldukça uygun fiyata BİM reyonlarında yerini almaktadır. Kahvaltının olmazsa olmazlardan birisi olan zeytin tüketmek damak tadımızın vazgeçilmez parçalarından birisidir. Sağlık açısından da pek çok yararı olan zeytin kahvaltı dışında salatalarda da kullanılmaktadır. Zeytin almak için ucuzluk zamanını bekleyen kişiler için fırsat bu zamandır. BİM’de yarından itibaren zeytini uygun fiyat aralığında satın alabilirsiniz.

Saban Pilavlık Bulgur

Bim aktüel ürünler içinde ucuzluk yarışına giren gıdalardan birisi de saban pilavlık bulgurdur. 2.5 kg kadar saban pilavlık bulgur bu hafta Bim’de sadece 9.95 TL’ye satılmaktadır.
Bulgurdan kısaca bahsedecek olursak kuru gıdalar içinde bulgurun ayrı bir yeri ve önemi vardır. Dengeli beslenmemizde bulgurun çok önemli etkisi bulunmaktadır. Mutfaklarımızda bulgurdan pek çok yemekte yararlanırız. Pilavlık dışında sebze yemeklerine katılan bulgur, kısır yapımında da kullanılan ve ülkemizde çok sevilerek tüketilen bir gıdadır. Bulgurun çokça tüketildiği evimizde bulguru daha ucuza satın almak için bu haftaki indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. BİM’e uğrayarak çok daha uygun fiyata bulgurunuzu satın alabilirsiniz.

Çikolata ve Bisküvilerde de İndirim BİM’de

Sadece temel gıdalarda değil çikolata ve bisküvi gibi ürünlerde de bu hafta BİM’de ucuzluk başlamıştır. Çay keyfinde severek tükettiğimiz bu ürünleri gerek misafirimiz için gerek kendimiz için satın alırız. Severek tüketildiği için evimizde bu tür ürünler sık tükenmektedir. Bu hafta BİM’de çikolata ve bisküvi gibi ürünlerde de ucuzluk devri başlamıştır. Olips 3’lü şeker 2.50 TL, dido 1.95 TL, sütl bitter çikolatalı bisküvi 16.90 TL, kaplamalı saray helvası 7. 95 TL, Milika bınibon 6.95 TL, tadelle 3 adet çikolata 6.95 TL gibi uygun fiyatlara satılmaktadır. Diğer ürünlerde uygun fiyat aralıklarında bu hafta BİM marketlerde satılmaktadır.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR