Bir Banka Daha kredi notu olmayanlara 30 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi veriyor!

ING bank, her birimizin bildiği gibi Korona virüs salgını döneminde düşük kredi faiz oranları ile kredi veren, Korona virüsün tam ortasında vatandaşlarımızın ekonomik bozukluğunu düzeltebilmek adına önemli adımlar atan önemli ve özel bir bankadır.

Bir Banka Daha kredi notu olmayanlara 30 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi veriyor!
Yayın Tarihi: 1.08.2020 12:54:00

ING bank, her birimizin bildiği gibi Korona virüs salgını döneminde düşük kredi faiz oranları ile kredi veren, Korona virüsün tam ortasında vatandaşlarımızın ekonomik bozukluğunu düzeltebilmek adına önemli adımlar atan önemli ve özel bir bankadır. Vatandaşlarımızın ekonomik durumlarının çok net bir şekilde farkında olan ve ülkemizin hızlı bir şekilde ekonomik olarak tekrar kalkınabilmesi ve iç pazarın hızlı bir şekilde tekrar hareketlenebilmesi için ING Bank’tan kredi notu olmayanlara 30 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketi geliştirildi. Geliştirilen bu paket ile beraber vatandaşlarımızın net bir şekilde sıfır faiz ödeyerek hem de kredi notu olmadan 30 bin TL gibi önemli bir rakamı kredi olarak kullanmaları her ne kadar zor bir durum olsa da ING Bank aracılığı ile hızlı bir şekilde bu paketlerden yararlanabilirsiniz. ING Bank’ın geliştirmiş olduğu bu efsanevi destek kredisi paketi ile beraber pek çok vatandaşımızın gönül rahatlığı ile 30 bin TL’ye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmesi mümkün olacak.

ING Bank, bu kredi destek paketi ile beraber sadece gerekli başvuruları yapabilecek olan kişilerin yararlanması yönünde karar çıkarttı. Yani mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile bu krediye başvuru şansı yoktur. İnsanların bu kredi paketinden yararlanabilmesi için öncelikli olarak ING Bank şubelerini tercih etmesi gerekiyor. Bu da dijital başvuru kanallarının yok sayıldığını apaçık ortaya çıkartıyor. Yani bir kişi sıfır faizli 30 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa mutlaka ING Bank şubelerine gitmek zorunda kalacak. Aksi takdirde böylesine efsanevi bir ihtiyaç kredisi paketinden yararlanabilmek neredeyse imkânsız hale geliyor. Vatandaşlarımızın ekonomik olarak büyük bir bozguna uğradığı Korona virüs salgının etkilerinden hızlı bir şekilde korunarak ve atlatarak yeni bir ekonomik boyut kazandırmak isteyen ING Bank, gelecekte tüm vatandaşlarımıza çok daha düşük faizli ihtiyaç kredi paketleri sunmaya hazırlanıyor. Toplamda 30 milyar dolar bütçe ve 12 ortak ile kurulan ING Bank, bugün dünyanın en önemli bankalarından bir tanesidir.

ING BANK SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ


ING Bank, geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç kredisi paketi ile beraber vatandaşlarımızın ekonomik olarak düzlüğe çıkabilmesi ve Türkiye’de iç pazarın bir nebze daha etkinleşebilmesi için salgın döneminde dahi önemli bir derece de vatandaşlarımıza düşük faizli ihtiyaç kredisi sunmuştu. Kamu bankaları yüzde 1,25 kredi faiz oranlarından kredi verirken ING Bank yüzde 0,79 kredi faiz oranlarından vatandaşlarımıza düşük kredi faiz oranlarından ihtiyaç kredisi veriyordu. Ancak kamu bankalarının yüzde 0,69 kredi faiz oranlarından konut kredisi vermesi üzerine ING Bank’tan yeni bir hamle daha geldi. Geliştirilen bu paket ile beraber
vatandaşlarımızın sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmesi mümkün hale geliyor.

SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank’ın sunmuş olduğu sıfır faizli, kredi notu düşük olanlara kredi paketi için vatandaşlarımızın öncelikli olarak gelir belgesi ibraz etmesi gerekiyor. Gelir belgesi ibraz edemeyen vatandaşlarımızın ise sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketinden yararlanabilmesi neredeyse imkânsız hale geliyor. Siz de hemen gelir belgeniz ile beraber en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek kredi notunuz düşük olsa dahi 30 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketinden yararlanabilirsiniz.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR