Bir Litre Gözyaşı'nda deprem oldu ama artçıları hala devam ediyor! Dizinin kadrosu tamamen değişiyor

Kanal D'nin pazar akşamları ekranlara gelen Bir Litre Gözyaşı dizisi, 13. bölümden sonra oldukça değişecek. Sanem Çelik'ten sonra diziden bakın başka hangi oyuncular ayrıldı. İşte o isimler...

Bir Litre Gözyaşı'nda deprem oldu ama artçıları hala devam ediyor! Dizinin kadrosu tamamen değişiyor
Yayın Tarihi: 9.01.2019 10:39:00

Başrollerini Miray Daner, Tolga Tekin, Mert Yazıcıoğlu ve Sanem Çelik’in paylaştığı Bir Litre Gözyaşı dizisinde adeta deprem oldu. Ama artçılar hala devam ediyor.

Medyapım ile MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı, 13. bölümüyle sezon arası verdi. Fakat 14. bölümde bambaşka bir dizi ekranlara gelecek. Çünkü Bir Litre Gözyaşı gençlik dizisi konseptiyle devam edecek. 

Senaryo değişikliğine gidilen Bir Litre Gözyaşı dizisinde 4 yıllık zaman aşımının yaşanacağı öğrenildi.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde omurilik dejenerasyonu hastalığıyla mücadele eden Cihan Yürekli'nin annesi Figen'e hayat veren Sanem Çelik'in 13. bölüm itibariyle projeye veda ettiği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümlerinde Yürekli Ailesi'nin hikâyesinin Cihan'ın babasını canlandıran Tolga Tekin ve kardeşlerinin üzerinden ilerlemesine karar verildi.

Bir Litre Gözyaşı dizisine Sanem Çelik dışında veda edenler arasında ayrıca usta oyuncu Nur Sürer, Goncagül Sunar, Melis Hacic, Nur Berfin Çiroğlu ve Erdal Bilingen'in de olduğu konuşuluyor.  HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR