Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı Demir Öldü'mü?

Atv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu

Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı Demir Öldü'mü?
Yayın Tarihi: 3.10.2019 22:37:00

Atv'nin en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI:

Vahide Perçin Murat Ünalmış Uğur Güneş Hilal Altınbilek Esra Dermancıoğlu Alayça Öztürk
Bülent Polat Turgay Aydın Selin Yeninci Sibel Taşçıoğlu Selin Genç Polen Emre Mustafa Açılan 
Serpil Tamur Kerem Alışık Melike İpek Yalova Rüzgar Aksoy 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

yeni sezona muhteşem bir bölümle giriş yapan Bir zamanlar çukurova dizisinde Züleyha büyük cenderenin içinde bir yanda aşık olduğu adam diğer yanda ise karnındaki bebeği pek,i Züleyha Aşkınımı Bebeğinimi tercih edecek.


öte yandan demir ise herşeyi göze alarak cezaevinden kaçar ve Züleyha ile yılmazı bulur. büyük yüzleşmede neler yaşanır. nefeslerin tutulduğu Bir zamanlar çukurova yeni bölümü atv ekranlarında olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KONUSU:

1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir...

Anasız babasız büyüyen Yılmaz (Uğur Güneş) ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha (Hilal Altınbilek)‘nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner.

Kabus onları önce İstanbul’dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği’ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar (Vahide Perçin) ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir (Murat Ünalmış) ‘in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin kahyası Gaffur (Bülent Polat) olacaktır.

Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde işe başlar. Ancak çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha’nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul’da başlayıp, kara bir tren ile Adana’ya ulaşan dizide, yıllar önceki Türkiye’nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak! 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR