Bisse 2018 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bisse 2018-2019 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’yla ‘sonsuzluk’ temasını çağrıştırıyor. Dünyanın en kaliteli kumaşları, ince işçiliği ve modası geçmeyecek kesimleri ile sizlere detaylarda saklanmış sonsuzluk teması ile sesleniyor.

Bisse 2018 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 11.10.2018 11:36:00

Bisse 2018-2019 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’yla ‘sonsuzluk’ temasını çağrıştırıyor. Dünyanın en kaliteli kumaşları, ince işçiliği ve modası geçmeyecek kesimleri ile sizlere detaylarda saklanmış sonsuzluk teması ile sesleniyor. Geçmişe saygısı, geleceğe daveti, hep var olan tarzından ve kalitesinden asla ödün vermeyişiyle çizgisinde ilerliyor. Aynı zamanda geleceğe göz kırpan, 70’lerin zarif renk paletinden esinlenen, günümüzün sinema setlerinden de ilham alan ve sanattan asla kopmayan bir koleksiyon sizleri bekliyor.

Markanın DNA’sında yer alan ekstra kalite bu sezon da tüm ürün gruplarında kendini gösteriyor. Cashmere-yün, ipek-yün gibi tamamen doğal materyallerden oluşan ceket ve takım elbise koleksiyonu Bisse’nin klasikleşmiş kusursuz kalıplarıyla bütünleşiyor. Koleksiyonlar arasında, özel mısır ipliğinden elde edilmiş tasarım ürünü olan gömlek koleksiyonu, hem şıklık hem de rahatlık vaat eden spor pantolon, klasik pantolon koleksiyonu ve yüzde 100 yünden elde edilmiş triko koleksiyonu bulunuyor. Dünyanın en kaliteli kumaş ipliklerinden elde edilmiş muhteşem tasarımlar sizleri bekliyor.


Bisse Hakkında

42 yıl önce kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan BİSSE bugün, sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi ve trend belirleyen en önemli firmadır.   

BİSSE, 2016’da yeni açılacak mağazalarıyla Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında mağaza sayısını 65’e, satış noktasını ise 500’e çıkarmayı hedeflemektedir. BİSSE aynı zamanda pek çok "ilk"lere de sahip bir markadır. Bunların arasında "ihraç edilen ilk Türk markası olması", dünyadaki önemli fuarlarda yine "dünyaca ünlü firmalarla birlikte yer alan ilk Türk markası olması" da yer alıyor.

1976 yılından bugüne, kendi tesislerinde ürettiği gömleği ile önemli bir deneyim ve makine parkuruna sahip olan BİSSE, 2001 senesinden itibaren erkek giyiminde gömleğinin ulaştığı kalite ve deneyimi dış giyime de taşımayı hedefleyerek " BİSSE" markalı takım elbise, ceket, pantolon, T-shirt, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabılarını da müşterilerinin beğenisine sundu.

"Gömlek üretmek sanattır ve bu sanatı tamamlayan unsurlar da detaylardır" prensibiyle yola çıkan BİSSE, detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan marka haline gelmiştir. Ulusal bir marka olan ve bununla da yetinmeyerek hedefini daha da ileriye taşıyan BİSSE, tüm dünyanın sevdiği, müşterisi olmayı arzuladığı, ismini telaffuz ettiği bir noktaya ulaşma yolunda ilerliyor.

“Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE, ekip çalışmasına verdiği önem ve yarattığı sanatıyla ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X