Bizim Hikaye dizisinde Barış'tan bomba itiraf geldi herkesin ağzı açık kaldı

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Bizim Hikaye'de geçtiğimiz hafta Filiz Barış'la olan ilişkisini noktalamıştı. 46. bölüm 2. fragmanında Barış'tan gelen itiraf ise herkesi şok etti.

Bizim Hikaye dizisinde Barış'tan bomba itiraf geldi herkesin ağzı açık kaldı
Yayın Tarihi: 7.11.2018 12:44:00

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye'ye bu sezon Avukat Selim karakteriyle Murat Danacı dahil oldu. Barış'ın elini eteğini çekmesiyle Filiz'e yardımcı olmaya çalışan Selim, gönlünü Filiz'e kaptırmıştı.

Barış'ın tekrar Filiz'in etrafında dolaşmasından içten içe rahatsız olan Selim'in ekmeğine geçtiğimiz hafta Barış'ın karısı Nihal yağ sürmüştü.

Filiz'e gidip oğullarının çok hasta olduğunu anlatan Nihal, Filiz'in Barış'dan uzak durmasını istemişti. Filiz de vicdanının sesini dinlemiş ve Barış'la olan bağını kopartmıştı.

46. bölümün ilk fragmanında da fırsattan istifade eden Selim ve Nihal sevdiği insanlara yaklaşırken, hem Filiz hem Barış kendilerini onlara bıraktı. Bunu görmeye tahammül edemeyen izleyiciler ise adeta kıyameti koparttı. 
Fakat 46. bölümün 2. fragmanında işler tamamen tersine döndü. Çünkü Barış tıpkı eski günlerdeki gibi Filiz'e gidip her şeyi itiraf etti. Fakat esas bomba Barış'ın Filiz'e; "Ben sana hala aşığım, sensiz yapamıyorum..." demesiydi. Filiz ise bu itirafla şaşkına döndü.

Bu anları görmek için sabırsızlanan izleyiciler ise Filiz'in Barış'ı affetmesini her şeyden çok istiyor. BarFi aşkına bayılan ve onları bir arada görmek isteyen izleyiciler ise Selim ve Nihal'in onlardan uzak durmasını istiyor.

Bu itiraf karşısında şok olan Filiz'in Barış'a nasıl bir cevap vereceğini yarın akşam ekranlara gelecek 46. bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR