Bizim Hikaye'de Filiz'in yaptığı saflık mı fedakarlık mı kimse bilemedi

FOX TV'nin çok sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 45. bölüm 2. fragmanı izleyenleri çok şaşırttı. İlk fragmanda olanların üzerine Filiz'in Barış'a söyledikleri herkesi hem üzdü hem de kızdırdı.

Bizim Hikaye'de Filiz'in yaptığı saflık mı fedakarlık mı kimse bilemedi
Yayın Tarihi: 31.10.2018 15:07:00

45. bölümün ilk fragmanında Nihal'in gidip Filiz'e oğlunun çok hasta olduğunu, bu yüzden Barış'tan uzak durması gerektiğini söylemesi izleyenleri çok kızdırmıştı. Buna sadece Nihal'in karar veremeyeceğini ve oğlunu kullanmasının çok yanlış olduğunu düşünen izleyenler; Nihal'in sinsi olduğunu dile getirmişti.

Fakat yayınlanan 45. bölüm 2. fragmanı herkesi daha da dumur etti. İzleyenler de -sosyal medyadaki adıyla- BarFi aşkının bu tatlı ekşi hallerinden bir hayli sıkıldı.

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye, ilk günden beri çok seviliyor. Dizinin belki de en fırtınalı aşıkları olan Barış Filiz ikilisinin aralarının bir iyi bir kötü devam edişi artık herkesi yordu.


Özellikle Nihal'in konuşmasından sonra Filiz'in Barış'a gidip; "Sen evlisin ve bir oğlun var bizim birlikte olmamız mümkün değil, herkes yoluna gitsin" gibi şeyler söylemesi izleyenleri kızdırdı. Çünkü Filiz'in Nihal'in art niyetinden şüphelenmesi gerektiğini düşündüler.Filiz'in bu hareketinin fedakarlık mı yoksa saflık mı olduğunu idrak edemeyen izleyicilerin bir çoğu, Filiz'in tabiri caizse salaklık yaptığını düşünüyor. Zaten Filiz'in bu karasızlığı ve sürekli iyi olmaya çalışması yüzünden bu ilişkinin bu noktaya geldiğini sosyal medyadan dile getiren izleyiciler, Filiz'in Barış'la konuşmasını doğru bulmadı.

Peki bu konuşma Barış için ne kadar inandırıcı oldu? Barış Filiz'den vazgeçecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR