Akrep Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

2020 yılı sizin için her şeye yeniden başladığınız bir dönem olacak. İçinizde güçlü biçimde hissettiğiniz başkaldırı ve farklı bir şeyler yapabilme gücü ve kendinize inancınız sayesinde hem hayatınızı daha heyecanlı kılacak, hem de şimdiye kadar yapamadığınız, tutsak kaldığınız şeylerden kurtulacaksınız

Mart başında aile içinde ufak tartışmalar yaşasanız da bu ilişkilerinizi daha güçlü kılacak ve hayata karşı daha bağlı olacaksınız.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Bu yıl Akrepler dış etkenler nedeniyle ufak tefek tartışmalar yaşayabilirler. Bu nedenle insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmeli, kötü niyetli insanların ait düşüncelerin ilişkinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Yaşayacağınız gerginliklere ufak bir tatille ara verebilir, baş başa kalarak uzun zamandır birbirinize ayırmadığınız zamanların acısını çıkartabilirsiniz.

Bekarların Aşk Hayatı

Yalnız olanlar kendilerini aşırı beğendikleri ve kimsenin yaklaşmasına izin vermedikleri için kısa süreli ilişkiler yaşayacaklar. Eğer biraz da olsa kendinizden ödün verebilirseniz, uzun süreli bir ilişki çok da uzağınızda gözükmüyor.

Arkadaşlarınızla çıktığınız tatilde tanıştığınız bir kişi sizi çok etkilerken o kişinin hiç beklenmedik bir anda yeniden karşınıza çıkmasıyla yeni bir ilişkiye adım atacaksınız. Bekar Akrepler 2020 yılında kendilerini üzen eski ilişkilerinden uzak durmalılar. Zira geçmişe dönmek pek çok kafa karışıklığını beraberinde getirecektir.

Kariyer ve Para

Yılın ilk aylarında işinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşanacak ve bu gelişmeler sonucunda ya terfi alacaksınız ya da zam. Değişik projelerden para kazanma isteğinize bu sene daha da çok kanalize olacak ve hırs yapacaksınız.

2020 yılında sevmediğiniz bir ismin ofisten ayrılması üzerine daha huzurlu bir ortama kavuşacaksınız ancak bu nedenle daha çok yük ve sorumlulukla baş başa kalacaksınız.




ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın