Aslan Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve sosyal hayat

Simgesi Aslan olan bu burç, doğal bir karizmaya ve eğlenceli bir yapıya sahip. Jüpiter ve Uranüs arasındaki etkileşimle 2020 etkinliklerle dolu bir yıl olacak. Aile ve arkadaş hayatınızda sıra dışı taraflarınızla sevdiklerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aile ve arkadaşlarınız sizin için bir ayna niteliğinde, onlara baktıkça kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Yılın sonlarında ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz, ancak bu sorunlar sizin etrafınızdaki olayları daha iyi anlamanızı sağlayacak. 

Çiftlerin Aşk Hayatı

İlişkinizde dalgalanmalar yaşayabileceğiniz bir yıl olabilir. Yılın başlangıcı siz ve partneriniz için oldukça romantik olacak, yılın devamında ise oldukça heyecanlı bir yıl sizi bekliyor. Kışın soğuk günlerinin ardından, yazın adrenalin dolu günler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda da kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. 

Sonbaharla birlikte hayatınızda değişiklikler olacak, kendinizi yeniden keşfetme süreci de bu sonbaharın ilk aylarıyla başlayacak. Siz bile kendiniz hakkınızda bilmediklerinizi öğreneceksiniz. Yeni haliniz partnerinizi de son derece mutlu edecek. 

Bekarların Aşk Hayatı

Çekiciliğinizle tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz, flört konusunda oldukça başarılı olduğunuz bir yıl olacak. Aşk gezegeni olan Venüs'ün etkisiyle aşk hayatınızda oldukça hareketli bir yıl olacak. 2020'de yakın arkadaşlarınız ve çevrenizle keyifli vakit geçireceksiniz.

Yılsonuna doğru evlilik için tam olarak hazır hissetmeyecek olsanız bile, kafanızdan evlilik fikrini geçirmeye başlayabilirsiniz. Düğün tarihi önümüzdeki yıl içinde olmasa da, artık evlilik fikri size son derece yakın gelecek. 

Kariyer ve Para

Profesyonel yaşamda diğer burçlardan çok daha şanslısınız. Bu yıl Afrika Aslanları kadar göz kamaştırıcı olacaksınız. Yeni bir kariyer alanında ilerlemeyi düşünebilirsiniz. Kendinize güvenen yapınızı devam ettirdiğiniz sürece işler sizin için yolunda gidecek. 

Nisan'ın 10'undan itibaren Ay'ın etkisiyle Aslanlar için hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı doğuyor. Kariyerinizde karşınıza yeni kapıların açıldığını göreceksiniz. Enerji ve şansınızın yüksek olduğu 2020 yılında karşınıza çıkan iş fırsatlarını mutlaka değerlendirmeli ve cesur olmalısınız. 

Finansal konularda dikkatli davranmalısınız. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra harcamalarınıza dikkat etmenizde ve tasarrufa gitmenizde fayda var. Yaratıcılığınızın son derece yüksek olduğu bir yılda olmanız kazançlarınızda size yardımcı olacak. Azimli ve kararlı olduğunuzda 2020'de her şey istediğiniz gibi gidecek.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın