Balık Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

Hayatınızdaki yoğunluktan dolayı bu sene biraz nefes alacak ve kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Aile, arkadaşlık ve iş çevrenizin aranılan insanlarından biri olduğunuz için yeni yılda da insanlar peşinizi bırakmayacak. 

Engelleri kolayca aştığınız, barış ve estetik dolu bir yıl olacak. Bu yıl hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacak ve bunu ailenizle paylaşarak bu anları ölümsüz kılacaksınız. Ancak bu esnada fazla mutluluğun getirdiği rehavete kapılmamalı ve sorumluluklarınız olduğunu da unutmamalısınız. Yılın ilk yarısında yeni isteklerinizi hayata geçirmek için oldukça heyecanlı olacak ve bu isteklerin temellerini atacaksınız. 

Çiftlerin Aşk Hayatı

Bu yıl Neptün'ün etkisinde olacağınız için sevdiğiniz kişiyle işi bir adım ileriye götüreceksiniz. Mart ayının 11. günü ilişkinize yepyeni bir heyecan kazandıracak. Bu tarihte sevdiğinizin yanında olarak ilişkinizin nasıl güzel bir yöne gittiğini görebilir ve ondan istediğiniz ilgiyi alabilirsiniz.

Yılın geri kalanı ise sizin için altın niteliğinde olacak. Temmuz ayı çift olarak sizin için biraz sıkıntılı geçecek olsa da Eylül başı gibi bütün sorunlarınızdan arınacak ve eski güzel günlerinize dönerek aşkınızın değerini bileceksiniz.

Bekarların Aşk Hayatı

Mart ayının 11'i bekarlar için de çok önemli bir gün olacak, Yeni ayın etkisiyle hayatınıza bir anda girecek olan kişi tam da sizin için kalemle çizilmiş gibi olacak. Bu dönemde utangaçlığınızdan sıyrılmalı ve bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Aylar ilerledikçe aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek. İlk başlarda bu ilişkiye pek şans vermeseniz de giderek sağlamlaşan ilişkinizin değerini bilmeye başlayacaksınız. Haziran ayında ev halkından biri ilişkinizi engellemek istese de bu güçlüğün karşısında durarak ilişkinizi resmiyete dökeceksiniz.

Kariyer ve Para 

2020 yılında kariyeriniz pek çok sıkıntılı dönemden geçse de 2020 sizin için uğurlu olacak. Yeni iş imkanlarıyla karşı karşıya kalabilir ya da terfi alarak hak ettiğiniz konuma gelebilirsiniz. İş hayatınızdaki olumlu dönem Mart ayıyla birlikte başlayacak.

İş yerinizde bazı insanlar canınızı sıksa da kısa zamanda onlardan kurtulacak ve başarıyla yolunuza devam edeceksiniz. Özellikle Eylül başında daha yüksek kazançla ve hareketli bir dönem sizleri bekliyor. Elinize geçen fazla paranın etkisine çok kapılmadan yatırım yapmalı ve ilerleyen yıllarınızı güvence altınıza almalısınız.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın