Başak Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

Toprak burcu olan Başak bu yılın başlarında her zaman olduğundan daha da titiz ve detaycı. 31 Aralık 2020'den itibaren Merkür, Güneş ve Plüton'un etkisiyle kişisel gelişiminizde önemli bir döneme gireceksiniz. 

Bir Başak Burcu olarak zeki ve vicdanlısınız, ama bazen küçük detayları kaçırmak sizin için sorunlara neden oluyor. Aile ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde büyük resme daha iyi bakacağınız bir yıl olacak. İşler yolunda gitmediği zamanlarda siz ve partneriniz empati yaparak sorunları çözmeye çalışmalısınız. Hayatın toplamının, parçalarının birleşmesinden daha fazla anlam ifade ettiğini unutmayın. Detaylar yerine hayatın bütününü algılamaya odaklanın. 

Çiftlerin Aşk Hayatı

Sizi iyi tanıyan bir partnere sahipseniz, bu yıl her şey yolunda gidecek gibi görünüyor, romantizm konusunda da oldukça verimli bir yıl. Yılın başında dengede ve belli bir standartta giden ilişkinizde özellikle Mart ayının 11'i ile potansiyeliniz artıyor ve romantizm duygunuz gelişiyor. Bazen hiç konuşmadan paylaştığınız anlar, sizin için çok daha fazla anlam ifade edecek. 

Bu yıl ilişkilerinizde kendinizi çok daha enerjik hissedeceksiniz. Parterinizle birbirinizi anlama potansiyeliniz oldukça yüksek, bu durum birbirinize karşı hissettiğiniz tutku ve aşkı daha da büyütecek. 2020 kendinizi aşk ateşi ile dolu hissedeceğiniz bir yıl olacak. 

Bekarların Aşk Hayatı 

Samimi olmak konusunda çekimser davrandığınız arkadaşlarınızla bu yıl daha fazla vakit geçireceksiniz. Yılın ilk yarısında yardım etmek istediğiniz insanlarla daha yakın olacaksınız. Şubat ayı ile birlikte, Ay'ın etkilerini hissedeceksiniz ve bu dönem sizin herkesin dikkatini daha fazla çekeceğiniz bir döneme işaret ediyor. İnsanlara karşı açık olun ve diyalog kurmaktan çekinmeyin. Özgüveninizin yüksek olduğu bu yıl, herkesi etkilemek konusunda oldukça başarılı olacağınız bir yıl olacak. 

Kariyer ve Para

Başak burcu en çalışkan burçlar arasında yer alır. Ocak ayının 11'i ile Ay'ın da etkisiyle bu çalışkan yapınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Merkür ise girişeceğiniz projelerde başarılı olacağınıza işaret ediyor. 11 Mart'tan itibaren gelirlerinizde yükselme olan bir döneme giriyorsunuz. Bu yılın sonuna kadar yüksek olan enerjinizin karşılığını alacaksınız. 

Başakların başarılarının en önemli sırrı, çalışmaktan korkmamalarıdır. Bu durum iş arayan Başaklar için son derece olumlu sonuçların gerçekleşmesini sağlayacak. Yılın ilk yarısında işlerinizde şansın da sizin yanınızda olduğunu hissedeceksiniz. Finansal konularda bazı dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli davrandığınız sürece bu dalgalanmalar önemli sorunlara dönüşmeyecek.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın