Boğa Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve sosyal yaşam

Yeni yıldan oldukça yüksek beklentileriniz var ve bu nedenle yeni yılı büyük bir heyecanla bekliyorsunuz. Ancak yılın ilk yarısı beklentilerinizi karşılanması konusunda umutsuz hissettiğiniz bir dönem olabilir. Üzerinizde bir kasvet havası hissedebilirsiniz, ancak bu durumdan sıyrılmaya ve pozitif düşünmeye odaklanın. 

Harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gereken bir yıl. Güneş, Merkür ve Plüton'un etkisinde olacak olan Boğa Burçları için bu yıl beklenmedik masraflar olabilir. Başarı konusunda aceleci olmayın, pozitif düşünmeye ve çalışmaya devem ettikçe başarı da gelecektir. 

Çiftlerin Aşk Hayatı

Her yeni yıl değişim ve dönüşümleri müjdeler, ancak Boğa Burçları için bu yıl Plüton'un etkisiyle daha da fazla değişim vaat ediyor. Aynı zamanda tutkunun gezegeni olan Plüton ile duygularınızı her zaman hissettiğinizden daha yoğun hissedebilirsiniz. Örneğin sakin bir anınızda aniden sinirlenebilir, romantik bir anda partnerinizi şaşırtacak kadar tutkulu olabilirsiniz. 

Partnerinizle yaşadığınız sorunlar içinse, konuşmak ve birbirinizi anlamaya çalışmak yapacağınız en doğru davranış olacak. Hissettiğiniz yoğun tutkuysa, kavgalardan sonra gelen anlarınızı daha da romantik hale getirecek. 

Bekarların Aşk Hayatı 

Yeni ilişkilerin başlangıcında olan Boğalar için en önemli nokta, mahremiyetlerine saygı duyulmasıdır. Bu nedenle hayatınızı yeni bir ilişkiye açma konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinlediğiniz durumlarda, işlerin yolunda gittiğini göreceksiniz. Duygularınızın sizi asla yanıltmayacağını unutmayın. Yeni bir ilişkiye başlamak için doğru zamanlar bu yıl içinde gelecek, mutlu bir beraberlik için sadece kendinize güvenmeniz yeterli. 

Kariyer ve Para

Hukuk, bankacılık, emlak ve satış alanlarında çalışan Boğalar için bu yıl son derece parlak bir yıl olacak. Yaratıcılığınızı konuşturma konusunda da oldukça başarılısınız, sanatla uğraşan Boğalar için 2020 yine oldukça verimli bir yıl. Güçlü ikna kabiliyetiniz de başarınızda önemli rol oynuyor. Çalışma hayatında yolunda gitmeyen işler söz konusu olduğunda, yaratıcılığınızı kullanarak farklı bakış açıları ve çözüm yolları denemelisiniz, işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın