İkizler Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para DurumuKişisel ve sosyal yaşam

1 Ocak gecesi bağışlayıcı olan Jüpiter gökyüzünde olacak. Şans gezegeniniz olan Uranüs'ün de etkisiyle daha affedici olacağınız bir döneme işaret ediyor. Bu durum hiçbir şeyi garanti etmese de, arkanıza sağlam bir rüzgar yerleştiriyor. Değişimlere hazır olmanız gereken bir yıl olacak. Değişimlere açık olan karakteriniz sayesinde yaşadığınız değişimlerden keyif almaya bakın. Şanslı bir mola için çalışmaya devem edin, bu yıl başaracaklarınız şansınızdan çok sizin çabanızla olacak. Elde edecekleriniz ise tamamen sizin eseriniz. Sizin için bu senenin sloganı 'Go for it'!

Çiftlerin Aşk Hayatı

Jüpiter ve Mars, İkizler için aşk hayatında güzellikler vaat ediyor. Jüpiter bağlılığa işaret ederken, Neptün ise sizi romantizme davet edecek. Genç İkizler Burcunu ise aşk hayatında romantik bir yeniden doğuş bekliyor. Beraberlikleri olan İkizlerin partnerleriyle paylaştıkları sevginin giderek büyüdüğünü görecekler. 2020'de beraberlikleri olan İkizler için son derece mutlu ve romantik bir yıl olacak. Yaşadığınız değişimlerin size mutluluğu getireceğine inanın. Neşe, bolluk ve zenginlik gezegeni Jüpiter, bu yıl size haziran ortalarına kadar her konuda şans veriyor.

Bekarların Aşk Hayatı 

Neptün İkizler burcunda ve durum sizin yeni aşklara kucağınızı sonuna kadar açacağınıza işaret ediyor. Aşkla karşılaşmanız yarın kadar yakın da olabilir, 6 ay kadar beklemeniz de gerekebilir. Ancak bu yılın aşk hayatınız için her halükarda parlak bir olacağını unutmayın. Zamanı geldiğinde doğru sözcükleri bulmanız yeterli olacak, aşkın kapıları sizin için sonuna kadar açık. Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu 2020'de aşk hayatınızda da doğru adımları atacaksınız. 

Kariyer ve Para

Yeni teknolojilere karşı daha fazla açık olma zamanı, 1 Ocak 2020 siz ve yeni teknolojiler arasında olan tüm engelleri yıkıyor. Jüpiter zihninize hükmediyor ve yaratıcılığınızın önündeki tüm engeller ortadan kalkıyor. Jüpiter, sizi para alanında olumlu olarak etkiliyor, parasal anlamda güzel şanslara kapınızda. Mayıs sonu ve haziran başında doğan ikizler, Neptün'ün etkisini hala üzerlerinde taşıyorlar. Bu nedenle kariyer alanlarınızda kafanız bir parça bulanık olabilir. Bu yıl hayatınızda kariyerinizle ilgili sizi mutlu eden ve etmeyenleri daha iyi ayırt edeceksiniz. Bilişim, eğitim ve medya alanında çalışan İkizler için 2020 son derece parlak bir yıl olacak. Prestijli bir kariyer için size iyi şanslar…
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın